Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #39 üzenetére

    "1080p-s monitoromon szerintem nem nagyon volt még olyan game, amit ne 720p-ben vagy alatta játszottam volna, akkor sem, amikor 1080 Ti-m volt. Talán az Apex Legendset próbálgattam"

    Ja de, az egyik Resident Evilt is kitoltam 1080p-be, mert frame rate szempontjából tökmindegy volt. :D

    "bár hallomás alapján szerintem a RDR2 pont nem azok közé tartozik."

    Processzorod nem tudom, milyen van mellé, de amúgy biztos 1440p-ben is ki lehet a 6700 XT-vel csikarni szép eredményeket az RDR2-ből, ha egyes kompromisszumokat hajlandó vagy meghozni – feltételezve, hogy a 6-8 fizikai mag és a 4/4+ GHz megvan, illetve az IPC sem túl régi.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Synthwave #39 üzenetére

    Hát szerintem nem lesz 1440p monitorom próbáltam azt a felskálázós valamit az amd szoftverben de RDR2 siralmas 1440p meg a beállításaim 60fps alatt volt volt,hogy lement 25fps re viszont sokkal jobb 1080p-ben sem volt pedig játék tesztekben ilyen 75fps-t hozott 6700XT 1440p-ben 1090p-ben meg 90-95fps-t is látni lehetett,szóval nem tudom mit b...szhattam el a beállításokban.Viszont resident evil vilage aránylag jó volt a beállításaimmal 1080p-ben 100fps felett volt még 162-ig is elment ha 1080p-ben bekapcsoltam a ray tracinget akkor olyan nyolcvan pár 90 fps körül voltam gondolom ugyan ez 1440p ben rosszabb lett volna mert ray tracing nélkül 90fps volt a max talán amit láttam.Szóval gondolom,hogy az ember jót játsszon 1440p-ben min rtx3080/6800XT kártya kéne.Viszont az RDR2-ről nem gondoltam ilyen silány lesz,cyberpunkra már nem is merek gondolni milyen lenne...
    Szóval lehet 1080p lesz ha lesz de a cw-vel valamit kezdenem kéne.
    Kicsit amúgy most szomorú vagyok mert már bele éltem magam 27" 1440p milyen szép lesz...

    Mondjuk azt az egyet nem tudom ez a 162 fps pl amit resident evilben ír,hogy szimulálódik le a 60Hz monitoron?

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák