Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz Donki Hóte #22 üzenetére

    A mai, idióta világban már marasztaltak el munkáltatót, mert nem vett fel valakit, aki "nem volt szimpatikus"!
    A "nem szimpatikus" illetőnek vannak jogai, de a példámban lévő munkáltatónak nem...

    #24 hibavissza, a tulajdonos ugyan miért ne herdálhatná el a SAJÁT tulajdonát?
    Az már tényleg a legalja, ha valaki arra céloz, hogy a munkavállalóknak joga van ahhoz, hogy ne vigye csődbe a tulajdonos a céget...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

  • kovy79

    őstag

    válasz bambano #34 üzenetére

    A probléma a "sokan", "gyakran", meg a hasonló szavakkal van.
    Nem számszerűsíthető kijelentések és el is van intézve a dolog, miszerint a munkáltatók millióit kiszolgáltatott helyzetbe hozó szabályozás megfelelő..
    Csak mert az utolsó szalmaszálas alaknak jogai vannak, sőt, még a munkakerülés jogát is ölbe kapta (mivel nem lehet a munkahelyén kamera)...
    Soha nem jutott volna eszembe kamerák miatt pofázni egy munkahelyen és mindent elárul arról, aki egyből ezt teszi (nem céloztam senkire, csak általánosan!)...

    #36 Lenry , pont ezt akartam még én is írni. A munkáltatónak ahhoz "van joga", hogy rengeteg plusz befizetett adóért plusz munkaerőt alkalmazzon, hogy személyesen figyelje meg a munkavállalókat, de ugyanez kamerával törvénytelen...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

  • kovy79

    őstag

    "A biztos úgy érvelt, hogy a megfigyelést a rendelkezések alapján nem lehet "elrettentésként" használni, alkalmazása csak akkor jogos, ha felmerül a bűncselekmény alapos gyanúja, és ekkor is csak korlátozott ideig, a gyanú megalapozásáig vagy cáfolásáig jogszerű az alkalmazás "
    Amennyiben minden éveben van pár százezer € leltárhiány, akkor vajon a tisztelt biztos szerint mi a jogos és megfelelő ideig tartó használat? Biztosan valahol le van "apróbetűsen" írva, hogy 3nap, 5óra, 17perc...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák