Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuomas

    addikt

    Hát igen... Mit is lehetne ehhez a bejegyzéshez írni.
    Úgy gondolom, hogy az itt leírtak nem PH!-s sajátosság, hanem egy egyre növekvő alap társadalmi probléma.
    Azon túl, hogy uszítanak a politikusok, uszít a média is (nem rátok gondolok). Emiatt egy olvasói réteg, már mindenhol ebben a tudatállapotban leledzik. Egyre több helyen azt látni, hogy tegyél keresztbe a másiknak, nyomd fel a másikat, oltsd le a másikat.
    De ilyen emberek voltak, vannak és lesznek is, maximum nem kerültek ennyire reflektorfénybe, mert most úgy tűnik, hogy ez a divat, és csak ennek köszönhetően tudnak érvényesülni.
    Ők ebben fogják megtalálni az önigazolásukat, és nap végén szummázhatják, hogy "ah de jó volt ez a nap, sikerült beszólnom pár embernek..."

    De!
    Véleményem szerint nem ezeknek az embereknek kellene a kedvére tenni azzal, hogy beszűkítitek a tartalmat, vagy magatokat és nem is miattuk kell elkedvtelenedni.
    Nem az ilyen emberek miatt kell a bakivideókat, az élménybeszámolókat, és úgy alapból a cikkeket kitenni, hanem azon (remélhetőleg még) többség miatt, akik értékelik a produktumot.
    Mert ha bezárjátok a bazárt és elveszitek pl a kommentelési lehetőséget, vagy kevesebb kulisszák mögötti tartalmat raktok be, stb, azt igazán csak az fogja megérezni, aki azért jár ide, hogy segítséget kapjon, hogy közösséghez tartozzon, nem pedig az, aki bomlasztani jár ide. Ők csak egy újabb önigazolást fognak kapni, hogy "hát igen, én megmondtam, nekem lett igazam..."

    We were here

Új hozzászólás Aktív témák