Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsaBully

    aktív tag

    Akkor egy kis további tapasztalat BV8000 Pro..masszív,szinte ütni lehet vele, a súlyát szokni kell..
    Mindkét kártyát 4g-re kezeli(B20/800 is), stabil mobilnet,de micro-simes,tehát vágatni kellett nekem a kártyámat(telenor ingyen megcsinálta), kártya ill microSD cserénél ki kell kapcsolni,mert utána érzékeli a változást.
    Hangerő,kihangosítás baromi hangos,első telefonom amin hallani a bassust mikor megy a csengőhangom :)
    Képernyő jó minőségű,veszi az érintést,nem ugrál,színek szépek,de nem "túl színes"..
    Vaku,lámpa baromi fényes,nagyon baba ha szerelni kell sötét helyen pl.
    Fényképek,videók, tehát a kamera szép képeket készít mobilhoz képest,kicsit a színek itt viszont túl élénkek a valósághoz képest..(főleg pc-n köszön ez vissza feltöltés után).
    Android 7 gyorsan, jól teszi a dolgát, nem akad, nincs hibaüzi vagy fagyás,volt viszont 3 wifi update egyből érkezés után.
    Aksi egész napos nyomkodás után estére is 37%..de tegnap estére(csak telefon és minimális chat) 82% volt..egyszóval kb 2 nap tuti lesz.
    Adatkapcsolat(USB) PC-vel szakadozott de találtam megfelelő drivert..most már stabil..csatlakozója Type C USB , szóval nem a microUSB, ezért másik kábel kell hozzá és a töltőhöz is az kell(adják hozzá,meg átalakítót is).
    GPS nekem jó, pontos(kerékpározom),Vaze és IGO tesztelve..ok.
    Bluetooth müxik szépen..MiBand és Boombox-val tesztelve..
    OTG tesztelve működik szépen ,HD videót is lejátszott róla pl..
    Ujjlenyomat azonosító gyorsan működik,adatok bevitele elött ellenőriztem anti-Malware és antivirus szoftverrel,nincs a gyári romon semmi szar..(anno Lenovo-n volt, custom rom megoldotta ott is).
    Antutu teszt 60000 körüli eredményt hozott.
    Végül néhány kép a kibontásról,és a vele készült fotók közül néhány..
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    [ Szerkesztve ]

    Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

Új hozzászólás Aktív témák