Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalee

    aktív tag

    válasz Galahed #2074 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat Neked és icezozonak is. Most néztem az akksi 95 %-on áll a rendszernél a proci használat 1,8-5 % között mozog. Érdekes, hogy a listában volt a Facebook, de az tuti hogy nem nyitottam meg. Most várható, hogy nem fog éjszaka lemerülni? Ugyan holnap nem kelek korán, de szerdán már igen. :) Tegnap vettem már egy pár programot. Aminek nagyon örültem a Wifi file explorer pro amit már Androidon is használtam. Amit nem találtam az a Budapest menetrend, Master card mobile, TeamViewr, TotalCommander, ( igaz, hasonlót találtam ) jó lenne egy screen off kapcsoló és akkor teljesen gomb nélkül lehetne használni, egy akku százalékos kijelzés vagy fel a térerő mellé vagy a záró képernyőre. Pár játék még amit Androidon használtam Stupid zombies 1-2, Fragger, Hambo. Az sms kézbesítést bekapcsoltam, de küldtem 2 üzenetet, de nem láttam visszajelzést. Először kikapcsoltam a speciális karaktereket és elküldtem az "árvíztűrőtükörfúrógép" szót, akkor a hosszú magánhangzók nélkül érkezett meg, majd visszakapcsoltam akkor meg rendesen megjött. Ennyi ékezet után nem is szokott elég lenni a 160 karakter, de nem bontotta ketté. Viszont karakter számlálót nem láttam.

Új hozzászólás Aktív témák