Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRQD

    csendes tag

    válasz ClioRS #11267 üzenetére

    kisse lenyugodva visszatertem. a jo oreg Jameson mindig barat a bajban.. :))

    szoval mentest csinaltam a BB Linkben de az sajnos a nevjegyekre nem terjed ki mivel oreg az OS mint jomagam. ezert is kerestem olyan modszert ami megmentett volna a ceruza es kisfuzet hasznalatatol.

    egyesevel kijelolgettem az osszes nevjegyet amit aztan egy rossz mozdulattal (a masolas helyett) osszekapcsoltam a meglevo par szammal. amikor megprobaltam a szetvalasztast akkor azok mentek a levesbe.. valszeg pihennek egy mely toban az eddig sosem talalt felpar zoknijaim mellett. :)

    na de mivel kb 70-80 nevjegyem maradt csak a kb 240-bol igy mar nem is olyan veszes a kormoles. :)
    mentem ami mentheto aztan inditom a szoftverfrissitest. majd utana visszapotyogom egyesevel a nevjegyeket.

    aztan kb ejfel korul felig berugva eljutok majd az altalad ajanlott app letoltesehez.. :DDD

    ha meg birom szusszal akkor cisnalok mentest a megmaradt nevjegyekrol, habar a kockasfuzetet ugysem tudom elvesziteni.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák