Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TiboRock22

    csendes újonc

    Üdv! 10 Éve BB-t használok! Leragadtam...

    Bold9780, 9900, Q10, Passport... volt kitérőm iPhone SE-re - 2 hónap. De az OS10 kihalása után meggajdult a Passport A nagybetűs TELEFON volt számomra! A billentyűzet nem reagált, sorozatos újraindulások, érzéketlen érintőképernyő, nem hozza már be az ékezetes betűket, ha beírnék egy ékezetes betűt, kitörli az előzőt... Szóval fájó szívvel,de letettem, Nem tudtam mit vegyek - kínlódásomban vettem egy Sony XA2-t.. rühellem, 10 évnyi qwerty után képtelen vagyok képernyőn írni. Az "Útlevelet" még a feleségemtől kaptam születésnapomra, tudta,hogy az álmom volt. Így még fájóbb pont. Oda jutottam,hogy jövőhónapban megveszem a KEYone Black Edition-t...láttam,hogy a gombok valahol a Bold-ra hajaznak, szóval meg fogom szokni, de a Passporthoz semmi sem fogható! Hiányzik a tepsi :) Várom is a KEYone-t, de félek is tőle! iPhone-t többé nem.. az iTunes-os sz*rakodás kikészít, nem tudok letölteni egy csengőhangot...vicc.

    Egy androidos Passport az álom, de a képarány nem engedi (sok más tényezőn túl gondolom),pedig lenne rá kereslet - az OS10-et feltámasztani nem fogják.. szóval lépnek kellett a KEYone felé. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák