Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz wjbhbdux #18 üzenetére

    Igen, ezt akartam irni, hogy ez a jatek mar nem 2012-ota mikor kijott, hanem ha ugy vesszuk mar 2008-ota kilepett a mod statuszbol valojaban. Hiszen eredetileg a Half-Life Soruce-ra epitettek, majd altak at 2007-ben a HL2EP2 -fele felujitott Source motorra. Ettol fuggetlen ki adtak meg ingyen ahogy igertek.

    En nyomon kovettem anno ezt a projektet 2006 -tol amig kijott. Ha az ember vissza megnezni, milyen palyak voltak meg minosegeben ekkor (felepites, texturak es stb.) akkor szembetunik mennyire upgradeltek 2008 vegere mar es hogyan jott ki 2012-ben. Azota meg firissitesek jottek es meg reszletesebbek palyak lettek. Grafikai engine upgrade is jott hozza. Ezert is vittem ujra most 2016 elejen.

    Szoval ahogy irod is ez egy kulonallo jatek a Steamen es ha belegondol az ember mennyi munka volt benne meg jo hogy fizetos.

    Az, hogy nem volt benne Xen csak azoknak volt "duhito es meglepo" akik nem kovettek nyomon a jatek kesziteset es csak ugy hallotak, hogy van egy ilyen es felraktak nulla tajekozodas es elozmeny nelkul. Mar nagyon reg ota lehetett tudni, hogy ezt hagyjak utoljara nem ugy mint a tobbi palya reszt amit parhuzamosan fejlesztettek, de egesz egyszeruen nem akartak mar meg huzni vagy 2 evig a kiadasat! Mert ekkor tajt mar a forumokon es a community mar kezdte ekezni oket es hogy sose fog ez kijonni ahogy kepest mekkora hype-ot krealtak hozza mar 2009-ben!
    Ezert kijott Xen nelkul 2012 vegen. Azt sokan elfelejtik, hogy ezt 20-on evesek kezdek el szabad idejukben csinalni. Viszont ahogy teltek az evek a suli es melo mellett egyre kevesebb ido jutott mar a jatek fejlesztesere hiszen idokoben mindenki felnott.

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák