Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soderes

    aktív tag

    Valószinűleg ez egy új, szupertitkos repülő objektum.

    Nézd, szerintem sok-sok év alatt te is rájöhettél, hogy az Area 51 egy R&D Facility. Vagy is évtizedek óta ott fejlesztik a legújabb fegyverek, repülőket, kém cuccokat. Lásd. U-2.
    Minden nagyhatalomnak vannak rejtett, szigorúan titkos R&D létesítményei.

    Az emberek számára minden új technológia, amit az égen látnak UFO. Mert nem láttak még ilyet, nem képes így mozog, érdekes színe van, hangtalan, lebeg.

    Ma viszont már tudjuk, hogy F-35 tud lebegni és rohadt gyors. 2006 mutatták be. Mikor kezdöthetett a fejlesztése?
    F-117 Nighthawk szinte hangtalan, semmilyen radar sem jelezte anno. Formája meg szinte már UFO. 80 évek eleje.
    Predator Drone-ok 90-es évek eleje.

    Most már megszokottak ezek a gépek, de akkoriban UFO-t mondtak rájuk.

    Ez a 2004 eset is egy ilyen gép lehet.

    El lehet titkolni, vannak olyan tudósok, lángelmék.

  • Soderes

    aktív tag

    A másik az, hogy te se tarthatod hitelt érdemlőnek azokat 60-as évekbeli eseményeket, amiket egyesek láttak vagy nem látták, vagy valaminek, valakinek a hatása alatt álltak.

    De ha a fizika oldaláról nézzük. Egy elfogó vadász pilótája és altisztje nem képes meghatározni, hogy mire képes az emberi test és mire nem. Kaptak alapkiképzést erről, de a témába akkor is laikusok. Csak találgatnak. Ezt csak fizikusok, biokémikusok tudják.

    Honnan gondolod, hogy csak alien vezetheti?

    Alap hogy egy csészealj alakú tárgynak nagy a forgási sebbegése.
    Képesek vagyunk (nem, mi hanem a tudósok :D ) nagyobb repülési sebességű objektumot létrehozni, de itt gondolom emberi szervezet a korlát. De robottal távoli irányítással ez simán kikerülhető.
    Meghajtás? Talán atom vagy más. Fogalmunk sincs, hogy egy nukleáris meghajtású repülő objektum mire képes.
    Videókat nézve a vadászbombázóhoz képest nem sokkal volt gyorsabb, csak mikor maxra kapcsolt. Jobb forgási sebbegése, oldalazása, repülési sebbegése, ebből kiindulva sokkal jobb irányhatósága is.
    A jelenlegi, normál vadászbombázóból többet kihozni ugyanevvel az elvvel már nem lehet.
    De csak találgatok.

    Azt azért tegyük hozzá, hogy az esetek, észlelések ritkábbak lettek mióta vége a hidegháborúnak. És evvel sokat elmondtam.

    A repülő objektum iránytói meg valahol több 100 km voltak. És az gondolták "De unatkoznak lent a srácok. Adjunk a cájgnak, csak a móka kedvért. Lássuk mire képes a vas." :DD

    Miért vitték el az összes felvételt? Mert gondolom, aki irányította evvel engedetlenséget követet el és veszélybe sodorta a hajó legénységét és a kutatást is.

  • Soderes

    aktív tag

    válasz bkercso #15 üzenetére

    Megfigyelési rendszerek hatalmasat fejlődtek azóta és kevesebb az észlelés a világon.

    A kommunikációról jövőbeni technológiáról meg fogalmunk sincs. Ki tudja milyen fizika, matematikai bizonyításokat, egyenleteket, tételeket születtek azóta. Vagy milyen új kémiai elemet fedeztek fel azóta, mióta utoljára iskola padban ültem és láttam a Mengyelejev-táblázatot.

    A Földünk még mindig felfedezésre vár. Rengeteg dolog van még odakint, ami megmagyarázhatatlan.

    Alapvetően az emberek pedig szeretnek tanulni és kreatívak. És itt most nem 1 bites szájkaratés végbél lényekre gondoltam akikből újabban sok van.

    "Ezt nem lehet megcsinálni?"
    "Mi az hogy nem lehet? Fogd meg a söröm, báttya. :D"

  • Soderes

    aktív tag

    Feltételezzük értelmesebbek nálunk az alienek, ha már idáig eljöttek állítólag.

    De mi volt részükről e küldetés célja? Miért? Hova tartott?

    Bosszantani egy másik planéta fegyvertelen hadseregét? Ez nem vall értelmes viselkedésre.
    Eltévedtek? Ilyen technóligával.

    Meg "a vízbúl nyeri az zoxigént" se értelmes dolog. :DDD

    Annak az aliennek is van feletesse. Az meg lefogja b*szni, mert pazarolja az erőforrást.
    "Annyi volt a rezsi nem tudom, hogy mondom el a flotta parancsoknak" :D

    Minek szállnának le? Pályára állnak. Onnan is lehet figyelni az földlakókat. Nekik is vannak olyan kütyüjeik, mint a műhold. 20cm pontosan megmondja nekem a GPS, hogy hol vagyok akkor ő jobbat tud feltételezem.

    Így megfigyelnek minket és mindig ilyen akadémikusokat visznek el magukkal, mint a Pataky.

    "Látom megint jól beválasztottatok. Vigyétek vissza. Ez befog állni a kör közepére." :DDD

    Kommunikálni nem tud vele, betenni nem éri meg semmit. Kivenni meg még inkább nem a nyomorultból.

    Se egy tudóst, se ország vezetőt nem vittek el soha.

    Minek jönne ide? Elon Musk úgy teli dobálta minden szarral a pályát, hogy úgy néz ki mint egy szemétdomb.

    Szoktam látni a műholdjait néha, mikor tiszta az idő. Azt is lehet UFO-nak nézni.

    Szóval én ezeken kérdéseken gondolkozom, de még nem jutottam dűlőre.
    Bocs, hogy így szét trollkodom. De ezek tényleg megválaszolandó kérdések és érdemes elgondolkodni rajta.

    [ Szerkesztve ]

  • Soderes

    aktív tag

    válasz bkercso #19 üzenetére

    Ha turisták, akkor ők hagyták a Kékes-tetőn a szemetet. :)

Új hozzászólás Aktív témák