Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Jó a környezetvédelem, csak ehhez kellene némi alap. Mert az emberek tök hülyék és sz@rnak rá, de Istenem, mikor 50km-t kell autózni, hogy az üveget szeletíven leadhassam, mert 5 városon belül sincs erre opció, el nem hiszitek mennyire nekem is kedvem lenne a sima kukába belevágni. És még azt a qrva telephelyet sem sikerül rendesen nyitvatartani. Ha pedig 6 évente leadnék 4 gumit úgy néznek rám, mintha megöltem volna egy iskolás csoportot.

    Pesten ugyanez: nem veszel orrba-szájba minden kacatot, hanem javítasz, ezért mondjuk évi 10 alaplap összejön meg 5 kiló egyéb hulladék? A hulladékudvarban emberem majdnem anyázva küldött el.

    Mi a fenét vár akkor itt bárki?

    *volt a városkánkban is amúgy jó 1 évig szelektíves sziget. Volt is használva rendesen. De drága volt. A kérdésre, hogy dehát ha már egyszer az Isten adta nép "jól" szavazott akkor ez hogyan lehetséges és akkor jobb-e a Tiszára kiszórva a szemét természetesen mély hallgatás jött. De ezt megérteni 500-ból 1-2 se fogja, mindenki más majd elégeti, ahogy tette 50 éve is.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz stickermajom #60 üzenetére

    Ilyenből nem kevés volt, ugye mikor állambácsi innen is elkezdte kiszívni a pénzt akkor volt a legszebb. Hetekig nem vitték a szemetet, ha igen, azt is random összeborongatva.

    Szomszéd erősen túl van fűtve az érzelmektől, ordítottam neki, mikor vitték a szelektívet a simával összeborítva, hogy ezt magyarázd meg koma, hogy akkor most ez miért is jobb. Kussolt. Jól tette.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz bkercso #62 üzenetére

    Igen ez mind addig buli, amíg mondjuk nem a szomszéd ruhaégetési szokásaira fordulnak a dolgok.

    Ott is hasonló a közöny, mármint a hatóság oldaláról. Mikor otthon meghallom "mocskos Pestről mennyire jó ide hazajönni ilyenkor neked" :U
    És akkor csak lazán dobtam be, hogy ugye testvérem vágod, hogy mivel itt mindenki ruhával és szeméttel tüzel meg vizes fával, így én a körúton fele annyi sz@rt szívok be, mint te itt a jó vidéki víz mellett hiába pöfögnek a kocsik agyba-főbe...

    Feljött nyaralás alatt komoly beszélgetésben, hogy amúgy minden harmadik ember teljesen biztos, hogy totálisan alkalmatlan közösségben történő működésre és sajnos a maradékból is durván lehetne szelektálni. Full igaz. Pedig ott még csak a közelekedés jött fel.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz 8th #80 üzenetére

    Én a 30m-re kocsival járásról szívesen lemondatnám az embereket. 2 ilyen is van a családban. Van bringa, rásegítős bringa, robogó. Mondanom sem kell, ez mind porosodik és szerintem csak az én seggem simogatja őket ha hazamegye, egyébként csakis autó. Mindenhova. Ha a konkrétan kavicsdobásnyira lévő virágoshoz kell menni, már reszel is az indítómotor és nyílik a nagykapu :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Eastman #83 üzenetére

    :DDD Akkor megnyugodtam nem csak nálunk van agybaj.

    Van amikor kérdőre vagyok vonva miért nem kocsival megyek nagymuterhoz. Csak mondom, nagymuter a párhuzamos utcában lakik, gyalog 3 perc. :))Há' de el kell hozni a levest. És akkor így a leves a kosárral együtt 4 kiló. Rinya bezzeg van, hogy hát a ruha nem jön rám, meg menni kéne sportolni. Szoktam javasolni, hogy amúgy a 900m-re lévő munkahely udvarát sem kötelező telirakni kocsival :N

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák