Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergosz000

    újonc

    Szia!

    Még mindig félreértés van, azon is hogy mi volt félreértve, de akkor még utoljára leírom hogyan zajlott a beszélgetés és mivel kezd egyértelmű lenni hogy félremagyarázásról és részedről személyes problémáról van szó ki is lépek a klánból, ezzel l tudjuk zárni a problémákat.
    Szóval a beszlgetés kb így zajlott:
    B: miért nem gyakoroltál
    G: nem láttam értelmét, nem volt esélyem jobb dekkre
    B: akkor miért kezdtél bele a warba?
    G: nem értem miért ne kezdhettem volna bele a warba
    B: olvasd el a szabályt jelezz vissza
    G: megkérdeztem hogy arról a pontról van-e szó ami arról szól hogy mikor ne kezdjünk bele a warba
    B: na látod megy ez csak nem vagy annyira értetlen
    G: ebben a pontban az szerepel hogy ha gyengébb játékos vagy vagy a lapjaid gyengébbek akkor ne kezd el, légyszi akkor mondd már meg hogy mi alapján nézzem meg hogy ki az a 10 játékos aki jobb nálam
    B: lefokozás, ne értetlenkedj
    ....
    volt még ez után pár kör amikor én szerettem volna megtudni hogy miért ne kellett volna elkezdenem a wart, teljesen egyértelmű volt hogy az én kérdéseim arra vonatkoznak hogy ha én nem kezdhetem el akkor mit kell tennem hogy elkezdhessem, amire nem kaptam választ, kiderült hogy azért mert ahogy te is mondtad hogy teljesen jogosan indultam a szabályoknak megfelelően. Ezek után még mindig arról beszélünk hogy én értetlenkedtem és akadékoskodtam, ezzel szemben szerintem hogy a te "félreértésedet"(szerintem ez a rész a storyban a személyes ellenszenv, mivel azt nem gondolom hogy azután hogy 2 éve vagyok a klánban ne merült volna fel benned hogy egyáltalán rá kellene nézni a lapjaim szintjére) nem intézem el annyival hogy "ok félrebeszél" szerintem a másik szavának tisztelete nem akadékoskodás.

    De még egyszer leírom NEM a szabályokkal van gond, értem őket, értettem őket, azt a pontot alkalmaztam is ami az indulásra vonatkozik, te nem alkalmaztad őket egészen onnastól hogy "minek kezdtél bele?" egészen addig hogy "jogosan kezdél bele".

    MINDENKINEK:
    további jó játékot! :) :))

Új hozzászólás Aktív témák