Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz dugynok #23 üzenetére

    Igen, ezt én is így látom, hogy abban az esetben van értelme, hogy tényleg ha van valami nagy gond, akkor elérhető ilyen esetekben is az ember. Ettől függetlenül valamiért továbbra sem az én világom. Kipróbáltam az Apple Watch-ot, mert egyelőre ez az egyedüli olyan okosóra ami kifejezetten tetszik is (igen, tudom, sokszor mondták már sok témában is, hogy ízlésficamos vagyok a barátaim is, szóval nem ér nevetni :DDD ) de valahogy továbbra sem látom azt, hogy én ki tudnám használni, kivételt képez ez a strandos/futós példa. És erre mondtam azt, hogy ahhoz, hogy a strandon elérhető legyek, - ami azért lássuk be egy évben ha nem is ritkán, de gyakran sem fordul elő - többszázezret kiadni egy óráért nem éri meg. Nekem. Mindenhol máshol lehet használni a telefont, vagy Bluetooth-on párosítani, esetleg fülhallgatón keresztül intézni a dolgokat, megbeszéléseken pedig ha a telefonomhoz nem nyúlhatok hozzá megnézni, hogy mi jött, mert szerintem bunkó dolog, akkor ha az órámat csesztetem, akkor ugyanolyan bunkó vagyok, szóval itt sem old meg semmit.

    De atike kollégának igaza van, ezen felesleges is vitázni, választhat valaki szubjektív okok miatt egy okosórát, vagy számára akár még hasznos is lehet, tökéletesen meg lehet érteni őket is. Na meg ezen a fórumon azért vagyunk, mert mind kütyümániások vagyunk, így érthető ha sokan beruháznak okosórára. :)

    Én is annyi hülyeséget vettem már...(ami persze mások szerint hülyeség!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák