Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz gretzky77 #181 üzenetére

    és én mit irtam? a 10orát arra linkeltem irtam mert leátlagosozták kiprobálás nélkül , megnézd meg azt a listát szeirnted ott a helye üzemidö szempontbol a v30-nak ?

    azon kívül én is átlag 5-6orát irtam de mikor nyuzod 5-6orát 1nap a telot, este úgy is bedugod akkor meg töknyolc hogy 20%-on volt még az akksiban vagy 50%.100bol több mint 90 ember töltöre dugja este vagy már napközben autos/qi töltőre teszi a telot, nem mindegy akkor hogy mekkora akksija van ha az 1 napot vigan elviszi a v30 is ami nem átlagos ahogy a v40 is elfogja vinni?

    és a 10orát arra írtam amire azt irték hogy átlagos érted átlagos, erre bizonyítottam , hogy ez minden de nagyon nem átlagos. de hogy jobbat nem tudodt egyiksem mutatni , az viszont boritékolható volt.

    dooo

    én kérek elnézést doo nagy mester mindenek megmondoja , a szám nem habzik és tény-t irtam bizonyitékkal alátámasztva te mit irtál vagy inkább amit irtál mivel támasztod alá ?
    én hazudok ott a bizonyiték de ha enynire hitetlen vagy nézbe v30 topicba és lás csodát ott van több kép is másoktol 5-10ora közötti sot az átlag persze ez megint hazugság , ugye mindenki hazug aki a v30 topicban van mert lg-t használ és nem samsungot , mint te.
    de mond már miért kéne isteniteni a kis akkkut? nem kell én se istenitem de nem huzom le mikor kissem probáltam, nem kell isteniteni a kis akkut miért kéne persze lehetne nagyobb de ezt irtam is, de attol még ez miért lenne hiba LG-részéröl hogy nem nagyobbat tett bele ? mi ebben a hiba lehet nagyobb igen és de minek ha ez a kisebb is tud 5-6ora sot-ot átlagban akkor minek nagyobb ?
    tanubizonyságot te nem voltál képes tenni csak szotcsépelni arrol hogy mi mekkora vérfanok vagyunk de arrol hogy neked van igazad és hogy szar 0 tanubizoynságot tettél, mi tettünk nem csak tanubizoynságot de képeket is nem csak itt , szoval söpröges saját udvarodban mielött beszolnál másnak, és ha van valami bizonyitékod utána küld/rakd fel a kéepekt rolla máskép nem hiszem el minden amit irsz hazugság, és nem vagyok lg vérfan.
    addok még bizonyitékot erröl a szar Lg-röl samsung vérfan. [link][link](L:https://prohardver.hu/dl/upc/2018-08/18/123471_ffp2oikysuf60kik_screenshot_2018-08-18-11-31-16.thumb.png)[link](/L)

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák