Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz gproject #9 üzenetére

    Mitől lennének rém gagyik a fehér mobilok? :U

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

  • -Skylake-

    addikt

    válasz gproject #9 üzenetére

    "Hmm... szerintem meg sokkal izlesesebb, mint pl. barmelyik arany szinu telefon, legyen az akar apple, samsung, vagy barmi mas."

    Nem , nem igazán. Ha tényleg ezt gondolod akkor az "ízléses" mint fogalom meghatározása lesz a problémád. Az egy dolog , ha neked nem tetszik , az egyéni ízlés kérdése , de az hogy valami általánosságban ízléses e az már nem. Ez pedig abszolút nem. Sőt , tovább megyek , alapvetően nem is értelmezhető ennek a telefonnak a létezése. Sajnos tisztában vagyok vele milyen hihetetlen ízléstelenek az emberek , szóval biztosan lesz majd aki ilyet vásárol , hát részvétem. Az ilyen termékek csak mélyítik a problémát amit alapvetően megoldani kellene.
    Ízléses (ha telefonról van szó) az a Porsche Design Blackberry Passport és azon felül, hogy látszik rajta hogy felnőtt embereknek tervezték (ami ezen a telefonon nyilván nem) , azon felül még a készülék összhatásán is érződik a PD munkája, nem csak rá van baszva a logójuk.
    Még azt sem tudom mondani egyébként, hogy a Te hibád , hogy nem tudod elkülöníteni az ízlésest az ízléstelentől , mert manapság olyan hihetetlen mértékben ömlik a trash meg a szar mindenhonnan , hogy valóban kihívást jelent ezeket a fogalmakat a helyén kezelni. De azt tényleg szögezzük le kérlek, hogy az ízléseshez ennek a telefonnak köze nincs , de semmi.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák