Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Integra #88 üzenetére

    Az elejét nem kommentálom inkább, viszont a képstabin én is felhördültem és összeráncoltam a szemöldökömet.

    Másik topicba írtam, de ide is illik:

    "Szinte biztos, hogy veszek 6-ost, de mondom mi nem tetszik:
    - Nagy!
    - Miért nincsen a simán landscape?
    - Miért nincsen a simában optikai stabilizátor?
    - Hogy néz már ki a kiálló lencse?
    - Az antenna vágások képekről gázosak.
    - Az oldalsó sleep-wake gáz.

    Ami nagyon tetszik:
    - A formavilág, a lekerekített Air design nagyon bejön.
    - A touchID erősebb integráció nagyon tetszik.
    - A több LTE antenna nagyon tetszik.
    - Az erősebb A8 jó a jövőre nézve.
    - A jobb fogyasztás a fentebbiből fakadóan szintén jó."

    Mivel a magán hűségem már egy éve lassan leketyegett, így beleugrok a 6-osba, viszont erősen fenntartásokkal kezelem a dolgot. Laptop és iPad mellé kb teljesen felesleges nekem ekkora méret és zavaró is. Ha meg tudom szokni 1-2 hónap alatt, akkor marad, ha nem akkor váltok 5S-re, aztán utánam az özönvíz.

    Szomorú, hogy kb leszarják azokat akik nem phabletben gondolkoznak.

    (#359) Namelesske: Már miért lenne hülye? Szifon ára hivatalosan fix a teljes fő termékciklus alatt. Az a hülye aki nem veszi meg az elején. 3G-t is megjelenés napján vettem, ahogyan a 4S-t is. Köszönik szépen mind a ketten élnek. Ez a péklapát is fog, ha csak fel nem mérgel és ki nem vágom a kocsi ablakán egyszer. ;]

    (#353) DaveNo1: Ezt az 5S megjelnése kapcsán pont kiszámolgattam. Ha számolunk minden emelést és árfolyam romlást, akkor is ikon400 csomagban maximum 70e körül kellett volna adniuk a legkisebb 5S-t. A 4S-nél ez még meg is volt, az 5S-nél ezt megduplázták. Ez pusztán netto lehúzás a szolgáltatók részéről, amit vagy benyelünk vagy nem. Nálam annyit értek el vele, hogy inkább hagytam a francba az egészet, mondván a 4S még jó, és egy zsák egyéb eszközt kellett pont upgradelnem.
    Most is húzom a számat, mert biza 150e alatt így sem fogom megúszni, de a 4S öregszik, a support ki fog múlni alóla és a kamera+touchID páros vonz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák