Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roadhammer

    tag

    válasz Dany007 #1544 üzenetére

    Galaxy S5-öm van, egyre inkább megfelel a gyári ROM, alig kell hozzá kiegészítőket letölteni, nem kell már külön billentyűzet sem, mert nagyon jó a gyári, testreszabható. Be lehet állítani, hogy a gombnyomás után 0,3 másodperc alatt megjelenjenek az ékezetes betűk, ott van fölötte egy sorban a számsor is, és elég nagy, hogy azt is lásd, mit írsz. Az iphone billentyűzete meg elég nehézkes, persze aki megszokja, annak jól használható, de szerintem kényelemről ne vitatkozzunk. A full HD -s kijelző szerintem fölösleges, de nagyon szép. A vízállóság engem nem érdekel, de talán még jól jöhet. Aquaparkban láttam S5-tel kamerázgatni a medencében valakit, én nem csinálnám. MP3-mat csak felmásolom, csengőhangnak akármit beállíthatok, monden gyors, és egyszerű. S2 után próbáltam iPhone 4S-t, egyáltalán nem jött be, pedig nagyon lelkesen próbálkoztam. Régebbi oprendszert akartam kipróbálni rajta, de ilyet se lehet az Apple-nél. Mindent jobban tudnak a felhasználónál, szigorú keretek között vagy. Engem rohadrul nyomasztott. Nem azért akarok frissebb szoftvert használni, mert rá vagyok kényszerítve, hanem legye jobb, és akkor azt választom. Androidon sose akartam régebbi ROM- okat használni. Az iPhone szép, de nagyon bezártnak éreztem magam. De ha valaki ahhoz szokik hozzá, az nem fogja tudni, hogy vannak kényelmesebb megoldás is. Olcsóbban.

Új hozzászólás Aktív témák