Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz akoska07 #1503 üzenetére

    "Úgy értem jönnek az újabb telók a konkurenciától,és abban is biztos lehet mindenki,hogy gyorsabbak lesznek az i6-nál."

    Ezt se értem. :D Biztos velem van a baj. De ez mindig is így volt. Megveszel egy telefont x hónapban, majd fél évvel később már lesz legalább 3 konkurens típus ami gyorsabb nála...

    A másik meg, hogy mit értesz gyorsaság alatt? 0,01 másodperccel gyorsabban hozza be a böngészőt? Vagy 1,2 másodperccel gyorsabban tölti be a játékot? Vagy mégis mit?
    Megint csak nem értem. Egy iPhone arról híres, hogy minden smooth, minden azonnal reagál stb stb... Hogy lehet ennél bármi gyorsabb? Max programbetöltési idő, de ott is tizedmásodperces különbségek...
    Van erről mérés a youtube-on. Egymás mellé raknak i4-i4s-i5-öt... és nézi az app megnyitási időket stoperrel... Valami tizedmásodperces különbségek vannak...

    A 64GB-os verzió pont annyival drágább itthon is, mint ott. A különbség, hogy itthon a nettó átlagfizetés 150 ezer forint... :D Gondolom te nem ennyit keresel odakint... :U
    Ehhez képest elmondom neked ha itthon lenne olyan i6 opció, hogy 40k huf a telefon és 15k huf a havidíj, akkor lehet még én is ott állnék sorba három nappal indulás előtt kis napággyal, takaróval meg ellátmánnyal! Ez annyira lószar összeg, hogy még csóró magyar csóró fizetéssel is megengedhetné magának!
    Erre te jössz a uk fizetéssel és siránkozol az árakon... :)
    Igen a 64GB-os opció már 5 fonttal többe kerül havonta...

    Hűha! Biztos ez fog csődbe vinni. :)

    A minden unlimited verzió meg k...ra fölösleges. Nyilván nem torrentezni kell a telefon. Akkor meg simán kilehet jönni az 1-2GB LTE-vel is hiszen ma már minden sarkon van wifi. Magyarországon is!

    Komolyan nem értem... Itt a legújabb iPhone. Te mindenből a max opciót akarod, most azonnal (3 hónap múlva már késő) ráadásul 64GB tárhellyel és mindezt szaré-hugyé?
    Ebben semmi racionalitást nem érzek... Btw meglehet venni függetlenül is és akkor nincs kötöttség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák