Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rhino666

    őstag

    válasz buvartacsko #1391 üzenetére

    Csak azért, mert Androidot használok, semmi mást nem ismerek el? :F Attól, hogy az a legjobb, még mást is elismerek (pl. BlackBerry, Symbian, Windows Mobile - utóbbiak R.I.P.), de miért akarnék felesleges kompromisszumokat kötni? :F Miért ne azt használjam, amelyik a legjobb? Elég sok hibát tudnék felsorolni az Androiddal kapcsolatban is, főként, hogy épp elég sokat használtam, hogy tudjak róluk. Tökéletes rendszer nem lesz, de minél kevesebbet kell szívni vele, annál jobb. Felőlem bárki használhat BlackBerry-t, Windows Phone-t, gombos Nokiát, mamafont kénye-kedve szerint, sőt, azt is elhiszem, hogy neki az felel meg leginkább, az Android meg valamiért nem --- DE iPhone-t terméket semmiképp, mert azzal az Apple-t támogatja. De ha még ettől el is tekintünk, akkor is a legbutább, legdrágább kínai vacak (legrosszabb ár-érték arányú), ami csak státusszimbólumnak jó. Ettől az illúziótól próbálok megmenteni akit csak lehet, hogy ne legyen még ennél is több iDiot.

    Kúgel hívő meg végképp nem vagyok, egyáltalán nem tetszik az, amit az utóbbi időben műveltek (mindent elQrtak, ami jó volt, erőltették azt a hitvány Google+t, megszüntették a Readert, átvariálták a Gmail-t és a Chrome-ot). Majd váltok, amint valaki csinál valami jobbat.

    Nem rosszakarásból kívánok bukást az Apple-nek, hanem azért, mert a parasztvakításával hátráltatja a tényleges fejlődést és elhiteti az emberekkel, hogy a semmitmondó apróságok fontosabbak a tényleges előrelépésnél. Számomra nagyon fontos a fejlődés, a közös cél és az emberi faj virágzása, amit az ilyen szektásító cégek teljességgel ellehetetlenítenek sajnos. :(

    (#1392) UFC: A primitív, személyeskedő modor igazán jól áll. ;) Nekem legalább tellett annyira, hogy észérvekkel próbáljak meggyőzni másokat, ne rögtön "anyázással". De azért örülök, hogy felsültél, biztos arra számítottál, hogy nincs barátnőm, csak mert nem vagyok trendi és önálló véleményt alkotok a világról. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Új hozzászólás Aktív témák