Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz davidsz #182 üzenetére

    Szia! A needrom-on az a firmware verzió van fent amiben a 2.3EMUI van. Próbáld meg felrakni recoveryből mint frissítést. Ma este megtudakolom milyen külső megoldás lehetséges a firmware cserére (mert van!) még mert a flastools amit én szoktam használni az MTK-s telókban, itt nem műxik.
    A needrom HONOR 6 H60-L02
    Próbáld meg felrakni a legelsőt CWM recovery-vel(ha megy) :F Ha sikerül és visszarakod a gyári recoveryt akkor kereshetsz frissítést. Azért az érdekes, hogy nálam meg tökéletesen fut semmi hiba, leszámítva azt, hogy néha egy pillanatra összekuszálódik a háttérkép amikor az aktív tokot kinyitom. De ez csak egy villanás.
    Nekem inkább a felülettel vannak hiányosságaim a menüben :((( szó szerint utálok matatni benne :( olyan érzésem van mintha valami homályos word dokumentumba kellene pancsolnom.................... Nem lehet ezen semmit változtatni? Valakinek sikerült már esetleg? és megosztaná velünk én megköszönném! :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák