Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vicze #180 üzenetére

    Kicsit rosszul esik, hogy az előzmények alapján nem feltételezed rólam, hogy tisztában vagyok az SDK, vagy az API fogalmával és ezért szükségét érzed annak, hogy elmagyarázd. De lapozzunk!
    Szóval, sírok egy kicsit a Google -nek és/vagy a CM -nek, ők erre belerakják és az működni fog az összes droidon, SOC -tól függetlenül. Ahha. És én élek tündibündi álomvilágban? Biztos én lennék az első dual SIM -es, aki OS szintű támogatásért sírdogál. De, tegyük fel, hogy pont az én kérésemet húzza ki a tündér a kalapból és a Google/CM megoldja nekem! Ettől automatikusan készít hozzá dokumentációt és a nyilvános SDK -ba is beteszi, hogy a Play -ről telepített alkalmazások is értsék, hogy mi az a dual SIM? Mert ha nem, akkor nem lennék vele sokkal előrébb. Most sem az a probléma, hogy a gyári alkalmazások ne tudnák kezelni, hanem az, hogy azokon kívül, szinte semmi.
    Értem én, hogy szabadon módosítható. Sőt, akár írhatnék magamnak egy saját OS -t is. Sőt, mindjárt egy telót is gyárthatnék hozzá. Akkor tényleg minden olyan lenne, amilyennek én szeretném. Csakhogy ez nem erről szól. Hanem arról, hogy ha JB -n, teljes körűen használható volt a mikroSD, akkor egy újabb verzióban se legyen úgy korlátozva, hogy azt a felhasználói (vagy haladó) menüből ne lehessen engedélyezni. Márpedig ez történt és ezt nem a gyártók találták ki. Lássuk be, hogy azért vesz vki bővíthető telót, hogy használja a plusz tárhelyet! Ha nem tudja, vszínűleg akkor sem fog saját OS -t írni, csak nem lesz elégedett. Az pedig hosszú távon vissza fog ütni.
    Egyébként a CIFS csatolásaim is errorba futnak KK -en. JB -n még működtek. Nem tudod véletlenül, hogy ez milyen változtatás miatt nem működik és azt ki követte el?

Új hozzászólás Aktív témák