Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Zirowe #22 üzenetére

    próbáld használni a copypésztet gmail-ben.
    menü, select és aztán egyszer próbálkozhatsz...
    agyrém. még egy ekkora szart nem láttam.. :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Karma

    félisten

    válasz Zirowe #22 üzenetére

    "szerintem az eddigi megoldás is jól használható volt, de örülök a javításoknak, bár a régi kis zöld kijelölő pálcikák jobban tetszettek ;] "

    Ez nem az Android copy-paste-je volt, hanem a Sense sajátja, ami csak a HTC appokon belül megy. Mindenhol máshol az van, amit Integra is írt. Kivéve mondjuk ha a szoftverfejlesztő kitalált valami jobbat házilag.

    "- downloads manager: régivel se volt semmi bajom, kíváncsi leszek, hogy mit javítottak rajta."

    Sokáig nem is volt egyáltalán letöltési lehetőség külső app (pl. Download Crutch) nélkül, úgyhogy a régi elég relatív.

    "- előlapi kamera támogatás: legalább végre visszaszoknak a gyártók az előlapi kamera integrálására, ami olykor hasznos tud lenni, videóhívásokról nem is beszélve."

    Ez inkább a Google felé szól: az EVO 4G akkor mi volt? :F

    "amúgy se ér fel a sense-el!"

    Valószínűleg memóriahasználatban se, úgyhogy hallelujah. Egyébként egy csomó változás van ezen a téren is, ami nem feltétlen érint közvetlenül.

    "Ezek után már meg is értem, hogy miért lett visszaminősítve a neve 3.0ról 2.3ra"

    Én meg azt mondom, hogy nem lett semmi se visszanevezve. Mint ahogy az "a Gingerbreadnek 1 GHz-es CPU kell!" szövegek is csak pletykák voltak, alaptalanul.

    Egyébként a változások között nagyon jó még a NativeActivity behozása.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák