Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz Petyuska111 #316 üzenetére

    Nekem volt gear S3, kb 3 hónapig, hamar ráuntam. Nagy és nehéz, húzza a csuklót és idővel kényelmetlen hordani. A Frontier változatot óvni kell, mint a hímestojást, a lünettán a legapróbb karc is meglátszik. A Knight Rider mód egyszer- kétszer "mókás", ha villogni akarsz a haveroknak, de nem fogod használni. A kijelző gyönyörő S-Amoled, nagyon jó betekintési szöggel, de kültéri viszonyok között nyáron kevés. Én mióta transzflektív kijelzőt használaok (Pebble, Amazfit), nem látom jó iránynak a többi technikát egy olyan eszközön, amit leggyakrabban kültéren néz az ember, ha sportol. Nem érzem, hogy a Stratos bármiben elmaradna anyaghasználat terén a Frontier-töl. Sőt, szerintem a karbonszállal erősített könnyú polikarbonát ház nagyon innovatív, a majdnem karcolhatatlan kerámia lünetta szintén. A Frontier qi töltője messze veri a Stratos töltőjét, ami ismét hatalmas baklövés az Amazfittöl. Én eddig jobban szeretem, mint amennyire az S3-at szerettem. De nálam ezek a kütyük kb. fél évente cserélődnek. Kivéva a Pebble Time Round! Az marad, amíg működik. Igaz, hogy az egy pici óra, de a már- már skagenes design, az extrém vékony óraház, a sallangmentesség, és a hihetetlen jó transzflektív kijelző miatt nálam az az örök kedvenc. Igaz, hogy "csak" két napot bír, de ehhez 15 percet kell csak tölteni.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák