Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Payskin

    tag

    válasz hati #4117 üzenetére

    Erős közelítés, oké de speciel nálam meglepően pontos. Változatos időben fekszem és kelek, meg van egy kölyökmacskám, aki szórakoztat éjjel, néha többször is. Ez majdnem percre pontosan ott van a MiFitben minden nap, fekvéssel éjszakai kelésekkel, reggeli keléssel. Korábban már beszélgettünk itt erről, akkor mutattam képet is róla.

    Amiben eddig nem nagyon hittem vagy nem annyira foglalkoztam vele, az a sima alvás/mély alvás megkülönböztetése, de többünknek van a melóhelyen Bandje, és érdekes módon időben kb. konzisztens, hogy ki mennyit alszik mélyen (én 2-3 óra között, kimagaslóan a legtöbbet a benti csoportban). Aztán most kedden reggel volt egy visszafekvős, féálomban rádióhallgatós, aztán nagyon csúnyán bealvós balesetem, csodák csodája, itt is tökéletesen mutatja a MiFit, hogy eleinte szundikáltam, aztán rátoltam 30+ percet mélyet, de úgy, hogy semmire nem ébredtem fel, pedig közben elindult körülöttem az élet.

    Szóval, annyira nem szar ez. (Akkor már a lépésszámláló nagyobb Móka Miki, ahogy írod is.)

    Mértem három pulzust, itt, a díványon ülve, kezemet nem mozdítva ,15 másodperces eltérésekkel. 73 - 72 - 73.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák