Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuccos19

    tag

    válasz szabi__memo #103 üzenetére

    Egy időben nézegettem én is ezeket a GSM képes (SIM-kártyás) okosórákat, de rájöttem, hogy egyrészt még eléggé a kínai gagyi az, amik közül választani lehet, másrészt még nem kiforrott annyira a technika, harmadrészt pedig nekem igazából erre nincs is valós szükségem.

    Amit én elvárnék tőle tudásra, hogy a telefon hívásait lehessen úgy kezelni (hívásindítás, fogadás, elutasítás, némítás), hogy a telefon a táskában, zsebben van (bár lehet, hogy ezt megoldja egy Bluetooth headset is, passzolom a kérdést), ébresszen rezegve és mutassa az időt. És persze legyen annyira vízálló, hogy esőben és strandon pancsoláshoz elég legyen, nem fogok én búvárkodni benne. Az ilyen aktivitás mérős extrák meg annyira nem lényegesek, mert rendesen inkább ezek a mellkaspántos sportcuccok tudják hozni a frankót. Akinek komolyan kell, úgyis olyant fog venni.

    Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Új hozzászólás Aktív témák