Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz doooo #38 üzenetére

    Ez attól függ,épp akarsz-e egy jobb órát,egy huszasért kapsz egy pöpec használt Gear S-et....persze kompatibilis Samsung teló kötelező ám ezekhez.
    Eleve más telón nincs Samsung Store,ahol leszedhető a kezelőappja,de nekem még CM Lollipop custom rom alatt se sikerült rendesen működésre birni,aminek nem része ez a shop,stb...
    De akinek van mögé hardvere,jól jöhet egy ilyen kütyü,Galaxy SIII alatt nem ajánlott samsungból sem.
    És az árából még nem venni egy jobb presztizsórát se,ami pedig csak anyit tud,hogy idő-dátum és kész.
    Vizet meg még soká fognak ezek jól állni,de egy Galaxy S-bn is simán lehet tusolni,és a nyári hőhullámok izzadásai se gond,csak töltéskor érdemes azért a csatit megtörölni.Jók,na.Szerintem jelenleg paranoiás telót nem zsebbenhordósok kedvencei,bár ez utóbbi esetben is nem mindegy,hogy egy fészbúk lájk vagy egy SMS miatt zizzen a teló,sőt el is lehet olvasni,stb.
    Tehát aktiv életűeknek jó,akik szeretnék azért nem minden vacak miatt előrángatni a telót,én is ilyen vagyok,olvasni minden szövegest tudok az órán,hivást látni,teló táskában némán,nem aggaszt,valami FONTOSRÓL lemaradok.Természetesen a Gear S is tudja,hogy utólag is szól,ha kikerülök a 10m-ből pl.munkában.A kamera automatán a telóra tolja fel párhuzamos mappába a képeket azonnal.Szeretek "aktivan" élni,képben lenni,de nem telót bűvölni 5 percenként.Erre jók ezek igazán.Aki napi 2 lájkot,1sms-t és 2 naponta 1 hivást kap,azt hidegen hagyja úgyis minden ilyen cucc.Időt lesni drága és kényelmetlen minden okosóra egy simához képest,mégha rápillantás mozdulatra be is kapcsolnak ezek,akkoris.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák