Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz iknight #42 üzenetére

    nem a multitouch-ra gondoltam, felesleges ezen lovagolni. de azért egy kapacitív kijelző sokkal gyorsabb, érzékenyebb egy rezisztívnél. nekem nem volt iphone-om, de nagjyából 3 érintés után világossá válik bárkinek, hogy mekkora különbség van.
    itt igazából arra gondoltam, hogy olyan jól integrálták a szoftvert és a hardvert, amit például wimo fronton nem látni, mert ott egy ezeréves rendszert foltoznak rá az újabb és újabb hardverekre. meg fejlesztői szinten sem mindegy ugye, hogy mennyire nehéz rá szoftvert írni. elvileg Pré-re még én is tudnék, mert habár nem értek a programozáshoz, de html, css és javascript alatt van némi tapasztalatom.
    van az engadget-en egy jó hosszú videó a bemutatóról, érdemes megnézni azt a részt, amikor az a fejlesztő a gépen bemutatja a dolgokat. például az értesítéseket. a google féle is szuperjó, de ez talán még jobb megoldás. meg az a gesture dolog, ami egységesen az egész rendszerben benne van, akármilyen alkalmazás számára elérhető, stb. én ezekre gondolok, nem a multitouch-ra.

    abban igazad van, hogy a cég szempontjából egy kicsit későn jött. de talán még időben. és ha tudnak több hasonló telefont is csinálni, szélesíteni a termékskálát, akkor az nagyon jó lehet. illetve ha megnézed, akkor még pont időben jöttek, ugyanis az usában megcsípték az egyik nagy szolgáltatót: az iphone az at&t-vel jött, a G1 az a t-mobillal, a BB storm verizonnal, és ők meg a sprinttel. ebből a Storm nem volt akkora siker, amennyire hallottam, szóval van még hely. főleg, hogy a HTC modelleket nem övezi ilyen kampány, amennyiben forgalmazzák őket egyáltalán szolgáltatóknál.

Új hozzászólás Aktív témák