Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slyowich

    csendes tag

    válasz BLC #3716 üzenetére

    Jah igazad van mert nem rootolok szet egy telefont ilyen elvarasaim vannak h ha egyszerre ki szeretnem lőni az összes appot akkor kitudjam. De hát X-nél ez az opcio kamforra vált :D. Nagyon szeretem egyesével kiikszelgetni. Nem vált vissza mobilhalozatra wifi után csak ha visszaállitom 2g-re es ugy vissza, igen ez is az én hibám elismerem. Telefonálás kozben sotet kepernyonel ugy hogy nem er hozza a fulem rezeg egymas utan 3-4 rovidet . Csinaltam a szobaban a 2 eves g pro 2vel egy videofelvetelt valamint az X-el is hát kenterbe veri a 2 eves lg. A moto g szintje... Valamint felraktam 1 ismetlem 1 launchert es összekuszalta a rendszert. Well done oneplus. De ha nektek nincs ilyen problematok akkor szerencsesek vagytok. Gondolom a tietekben a kameramodul is mas ha annyira meg vagytok elegedve. Gondolom félévig gyujtottetek a telora es most nehez lenne bevallani hogy egy foscsit vettetek ennyi penzert :). Egyebkent csak titeket tudlak ismetelni olvassatok vissza a forumot nem en vagyok az egyetlen akinek problemaja van a teloval.Ha kulfoldi lapokon nezelodtok ott is de gondolom az angol nyelv bajos ugyh inkabb ezt nem is irtam :D

Új hozzászólás Aktív témák