Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wlandroid

    tag

    válasz kentucky #48 üzenetére

    A kettest valóban magára hagyták, mert utólag vakvágányként tekintettek az 5"-os méretre, amit én is sajnálok. Az ígéretek alapján a 3(T) még jó ideig támogatott lesz.

    49.: A többségnek az az első, hogy tokot tesz rá, személy szerint a legjobb minőségű ilyen, amit láttam, a gyári OP. Persze, ha valaki enélkül szeretné, tiszta i7 koppincs. A FHD Pentile nem vészes egyébként, VR-ben érződik.

    [ Szerkesztve ]

  • Macika66

    addikt

    válasz kentucky #44 üzenetére

    Ejj, ha előbb tájékozódnál...
    Az EIS egy giroszenzor alapú stabilizátor, sokkal jobban, érzékenyebben képes működni, mint az analóg OIS.

    A gyenge akkumulátorról csak annyit, hogy a 3400-as akksi a 3T-ben ment el nekem 40-50 órát, ez 3300-ast kapott, de a proci lecserélődött a 10nm-es 835-re, ami (MÁS gyártó szerint) 20-25%-kal takarékosabb.
    De írjad csak a fikázást...

    A bővíthetőség eddig sem volt gond (az OnePlusnál soha nem volt bővíthetőség), ha körülnéznél a világban, hány embernek van bővíthető telefonja, de 64 GB-osnál kisebb SD-kártyával...

    Azonkívül vásárolható 128-as is, amit azért megtölteni (nem értéktelen, fölösleges szeméttel) elég komoly feladat...

    A pentile matrix kijelzővel nincs semmi baj, minden amoledes készülék ilyet használ. Mivel sosem volt a kezedben még OP5, nem tudhatod a kalibrációt. Ha olyan, mint az OP3T-é, akkor kiváló lesz, az sRGB kalibráció nagyon profin sikerült.

    ---------

    A vízállóság jogos, de nem érzem feltétlen szükségét.
    Kétségtelen azonban, hogy ha valaki figyelmetlen, akkor megmentheti a telefon életét vízbeejtés esetén...

Új hozzászólás Aktív témák