Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Macika66 #3703 üzenetére

    most volt redditen egy interview, és abban azt írták hogy raktak bele minimális cseppallosagot, csak ugye nem akartak reklámozni, mert inkább csak arra van hogy ha esőben használod ne legyen gond vagy ha vízbe ejted. de ugye nem akarják hogy emiatt akkor vízbe dobáld

    a messenger nekem is probléma (korlátlan telenor) és mások is panaszkodtak rá. nem tudni mi a baj.

    mondjuk néha nekem a search widget se akar működni elsőre, de azt betudom a lawnchair alphanak :)

    f3rdzs0

  • Mr.C

    őstag

    válasz Macika66 #3703 üzenetére

    Én ahogy láttam az EIS vs OIS különbséget, azért van difi a kettő között, előbbi nagyon hajlamos a torzításra. Mindenki másnak köszönöm a visszaélést, hasznos volt! :R
    Eddig a másik résztvevő a HTC u11, de sztem OP5 lesz. Amire eddig jutottam:

    Oneplus előnye:
    - fullHD, kevesebb pixelt kell mozgatni, gyorsabb minden. Szvsz FullHD elég 5.5"-ig, 4k 15.6"-ig... úgyis felesleges a felbontás, a szemed felbontóképessége már nem tudja azt értelmezni, kivéve 1 szitu, a VR. Az nem vonz még.
    - 8 GB ram
    - AMOLED kijelző. Nekem jobban bejön.
    - fizikai némító/DND gomb. Az hasznos.
    - Dash charge
    - Bluetooth 5
    - nekem a kinézete sokkal keskenyebbnem tűnik. Nem tudom miért, de ahogy láttam teszteken, nagyon kis keskeny, ami nekem sokat jelent. Bár nem tudom, mert csak 5.5" ...

    U11 előnyei:
    - OIS... egyértelmű
    - kamera szenzor, Pixelnél már tudtak valamit, sztem itt is az van (ha nem jobb)
    - 3D hangfelvevés vagy akkusztikus követés
    - IP67, ezzel azért lehet szórakozni
    - saját fülese, ez a szonáros "füldetektálás" elég jó dolog. Csak az a baj, hogy ha mást raksz bele, akkor az is "csak" átlagos, mint a op5
    - hangszórók sokkal jobbak
    - Gorilla Glass 5. Asszem a OnePlus-ban csak GG3 van
    - dual band wifi
    - 3.1 Type-C, OP5-ben csak 2.0-s a sebesség (ezt nem tudom, mennyire valid)

    sudo rm -rf /*

Új hozzászólás Aktív témák