Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Blizzardking #19 üzenetére

    Ezzel nincs is baj, de attól még el kell fogadni a tényt, hogy a kínai kütyük jó minőségűek. Nekem sem jön be se az EMUI sem a MIUI, mégsem szarozom le sem a Huaweit sem a Xiaomit, hanem elismerem, hogy tudnak olcsón (is) jó minőségű terméket gyártani. Sony, LG és a HTC hármast sajnálom, mert tudtak ők is kiváló telefonokat gyártani, de ugyanakkor meg is érdemlik a sorsunkat, mert nem akartak innovatívak lenni, de az irreális árukat azt hozták vagy hozzák most is. De a Sony most is ezt teszi.

    A másik baj, hogyha a kínaiak nem robbantottak volna, akkor vehetnénk most is a túlárazott eredeti Nokia bagázstól valamit és a szintén pofátlanul drága Samsungtól telefont. Ha nincs versenykényszer akkor a piacvezető márkák általában eltunyulnak a babérjaikon.

    Persze az Apple külön dolog azt nem is veszem ide, csak az Androidot. Applet akkor sem vennék ha nem lenne más, mert nem szeretem az iOS-t, nekem túl fapad. Viszont az állóvizet a Symbianos időkben ők kavarták fel.

  • jacis

    nagyúr

    válasz Blizzardking #19 üzenetére

    +1
    (#20) Fall-N: az tény hogy a Samsung drága, de az is is tény hogy a Huawei telók pl. teljesen egy árban mozognak a Samsung telefonokkal. Mielőtt vettem az S10+ -ot figyeltem a P30 Pro árát is folyamatosan és gyakorlatilag pár ezer forint a különbség köztük. Az is tény, hogy a kínai gyártók hoznak be lassan minden olyan innovációt amit manapság az iparág hosszútávon át is vesz. Ettől függetlenül az elveim mellett továbbra is kitartok.

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák