Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbego

    aktív tag

    válasz ghiottone #9 üzenetére

    A motorola.de honlapon feltüntett ár számomra szintén nem hivatalos magyar ár.
    Ez alatt azt értem, hogy ha bemegyek egy magyar elektronikai boltba (ami nem Sufni GSM) és ott meg tudom venni hivatalos gyári garanciával, akkor az a hivatalos magyar ár (pl. MM, Edigital, Euronics stb.).

    A te gondolatmeneted alapján nézhetnék aliexpressen is kedvező árakat, de az nem itthoni hivatalos forrásból van.

    Egyébként tényleg lehet, hogy jelenleg nem árul a MM Motorola készülékeket, de korábban volt. Én pl. nézegettem korábban a G5 vagy G6 modelleket.

    Az a véleményem, hogy nem véletlen, hogy ma már a Motorola a mobilvilág perifériájára szorult. Mára már nekem csak egy átlagos kínai gyártó (hiszen Lenovo) lett, akiknek a készülékeit inlább kerülöm. Volt a családban Lenovo is, és hát valóban nem ér fel egy középkategóriás Samsunghoz pl.
    Ahogy fentebb írtam, ez talán a szolgáltatói kínálatba jó, hogy ha bemegy egy nem hozzáértő átlagember, hogy adjanak neki valamit amivel elvan (youtube, netflix, facebook stb.), akkor ezt elétolják. És nem érdekli az átlagvásárólt, hogy ezekre szokftverfrissítések csak max. fél-1 évig jönnek, utána el van felejtve.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, P

Új hozzászólás Aktív témák