Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz szabi820 #18 üzenetére

    Nekem nem sokra. Eleve a 32 az nem 32, ezt jó lenne már tudatosítani, a 32GB az sosem volt valós tárhely. Az user számára max 25-26GB marad. Nekem a zenéim + képeim + videóim foglalnak kb 20 gigát. Ha elkezdesz videózni, akkor egy pár perces videó rögtön 500MB. A Nexus 5-ömet gyakorlatilag ezért adtam el anno, mert 3-4GB szabad helyem volt állandóan, és ha csináltam egy hosszabb videót simán betelt.

    Lehet itt jönni az elmés egyszavas beszólásokkal hogy "cloud" és társai, de én nem akarok kizárólag a netre hagyatkozni, mert nem egyszer tapasztaltam már hogy pont akkor nem volt mobilnetem amikor a legjobban kellett volna. Wifi nem mindig van, a combos videókat meg visszanézni mobilnetről, az nem olcsó, mondhatnám luxus. A telefon van értem, nehogy már nekem kelljen eldönteni hogy most mit töröljek, csak hogy legyen egy kis helyem. Ha ők sajnálják a 64GB tárhelyet, vagy legalább egy SD slotot, akkor kuka a cucc, legalábbis számomra. Még szerencse hogy vannak olyan gyártók is akik gondolkoznak, ha nem is sok ilyen akad...

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák