Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soleco

    tag

    válasz HUTCHDB #38 üzenetére

    Huawei mate 10 lite 90.000 forinttól indul jelenleg, ha jó helyről akarjuk venni, akkor nyílván rákell fizetni kicsit, viszont az a 128.000 forint sem az árazás legtetejének fog számítani (feltételezem), és elég jelentős különbözet van a két készülék között, akárhogy is vesszük. Nem tudom hogy konkrétan melyik boltot preferálod, így nem várhatod el tőlem hogy a számodra megfelelő boltok árazásait vegyem figyelembe. Lehet ha neked van igazad, és a Media Marktban jelenik majd meg a készülék 128.000 forinttal, és a bixembaxomteleshop GSM polcain már 90.000 forinttól elérhető lesz, ez majd kiderül. Nagyjából ugyanazon a véleményen vagyok mint ami a cikk végén megfogalmazódott: "Bár eddig középkategóriáról beszéltünk, tegyük azért idézőjelbe: a 14 900 tajvani dolláros vételár ugyanis 128 ezer forintnak felel meg, amit mi már a csúcskategória aljának tekintünk.".

    Duliee, jó lenne ha kicsit lenyugtatnád magad, én nem akarok ilyen hangnemben vitatkozni senkivel. Múltkori is elég volt, rájöttem hogy te az a fajta ember vagy, akinek "mindig igaza van" :)).

Új hozzászólás Aktív témák