Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz b. #624 üzenetére

    Nem érdekes majd cserébe jön az RTX 1000/1010/1020 64bittel meg GDDR4el,biztos van még raktáron valahol,lehet még abból a jó fajta FX hűtésből is akad rá pár darab,de lehet csak egy alu bordát kap és kész.Ha a 1050el eljátszották akkor itt mért ne?Az AMD meg csak nyugodtan fókuszáljon Hollywoodra,meg a professzionális piacra már 2 generációt alárendelt ennek és a 7nmert is ezzel kezdik ezért ekéztem öket már 4éve is,és ime tessék 1200 dolcsi egy Ti.Persze,nem kötelező megvenni,meg lehet üldögélni a régi vgan is.

    Az egészben számomra az a legbosszantóbb,hogy egy hónappal előre rendelni lehet valamit amiröl azt sem tudjuk hogyan teljesít. Könyörgöm egy farmernadrágot nem vesz értelmes ember úgy hogy fel nem próbálja.De hát úgy látszik erre van igény,és ez nem csak itt figyelhető meg a játékipar is ebbe az irányba megy.Több tizezer dollárt lehet költeni olyan játékban virtuális kontentre ami még meg sem jelent,lehet én vagyok már öreg de nekem ez sok(k)...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák