Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz aelod #9 üzenetére

    Pedig nem gyártanak rossz telefonokat. Legalábbis hardverre. Nekem a gondom a szoftveres támogatottságukkal van. Csak egy buherált custom ROM van a legtöbb Doogee-készülékhez (nem trójai, de módosított launcher, lockscreen, meg ilyenek, ami nem malware, csak eltávolítani nem lehet, és hosszú távon idegesítő), se stock ROM nincs hozzá, se LineageOS, se semmi, frissítéseket sem kapnak a telefonjaik később, nagyon elvétve csak, akkor is csak valami alverziós frissítést, új főverziót nem. Amelyik készülékükön stock ROM van, frissítést az sem kap. Ha viszont a szoftveres támogatottságon javítana a gyártó, szerintem akár ajánlhatók is lennének, így nem. Leagoohoz és társaihoz még nem volt szerencsém, így azzal nem tudom összehasonlítani, de azokról sok rosszat olvastam.

    Ez a Mix 2 ezzel a lekerekített képernyővel, meg hülye készülékformával ezt leszámítva sem tetszik. Azt értem, hogy innovatívak próbálnak lenni, nem csak fantáziátlan féltéglákat kiadni, ami már unalmas, de minek, ha egyszer bevált. Telefonnál úgyse a formáját nézi az ember, hanem a képernyőt, azt használja belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák