Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    Nekem tettszik.
    Sokan ellene vagytok az új dolgoknak. "Jaj már megint ez a futurisztikus világ meg robotok. Innen onnan lopva készül a BO3. Unjuk már a jövőt."

    Mikor elmentek telefont vásárolni akkor is a Nokia 3210-est keresitek a boltok polcain?
    Mikor elmész cipőt venni akkor is a laposmakkosért mész a cipészhez?
    Ugye nem.
    Örültök,hogy 13/21/41 mp-es kamera van a telefonban, tudtok rajta faszbúkfüggeni és minőségi zenét hallgatni, netezni és ide írni a topikba akkor is, ha mondjuk épp egy kompon ülsz és a családoddal szeled keresztül a Balatont.

    Igen én is nagyon szerettem és sokat játszottam a CoD4-el,de ezekben az új játékokban is van mit szeretni.. Talán pont azt,hogy nem olyan megszokott második világháborús lövölde.
    Nem lesz rossz ez a játék.. El kell vonatkoztatni,hogy mit honnan lopott a fejlesztő csapat és, hogy mihez hasonlít a játék.

  • MK VII

    veterán

    válasz davidsone #69 üzenetére

    Minden új előtt meg kell érteni a jelenlegit. Enélkül nem lehet továbblépni.
    Az emberiség sosem haladt volna semerre,ha mindig megelégedne azzal amit ismer. Ilyen faj vagyunk.. Szerencsére kaptunk egy jól működő központi egységet amit agynak hívunk.. Jól vagy akár rosszul,de hatékonyan tudjuk használni. Nem értem ezt a nagy ellenkezést az újítások és az új dolgok irányában.

    "Ezzel csak 1 baj van: kb 10 éve nem újdonság..."

    Ugyan úgy ahogy az érintő kijelző sem újdonság és a headset sem.. Sőt az,hogy négy kereke van az autónak az sem újdonság mégis qva régóta van ez így. Sőt az sem újdonság,hogy ha akarod tartani a játékok rendszerigényével a lépést akkor kb 1-2 évente cserélned kell vmit a szgépedben.

    Újdonság vagy nem ez itt rohadtul nem lényeg. A lényeg az, hogy, ha hangulatos és leköti az embert akkor kit izgat,hogy újdonság-e vagy sem. Viszont az már butaság,hogy ragaszkodni kell valamihez amihez nosztalgikus élmények kötik az embert. Mert olvasgatva a topikot feltűnt,hogy 10 emberből 5-6 a régimódi II. világháborús feeling-et akarja visszakapni. Le kell tölteni a régi játékokat és azzal kell játszani. Vagy,ha új játékokra vágytok akkor meg fogadjátok el, hogy maga a story, játékmenet is változni fog.

    (#71) Xaels :) :R
    Akkor a te igényeid és hozzáállásod egy retro oázis a fejlődés és technika világában.. :D

    (#70) .LnB
    De nagy legény vagy a gif-jeiddel.. :D
    Mond azt,hogy nincs igazam... Bár ki tudja.. Lehet Te még mindig a 3210-est keresed a boltok polcain... :C

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz bigbadforty #73 üzenetére

    Mondok neked valamit.. Azért,mert Te ilyen lekezelő stílusban adod elő a hülyeségedet ezért senki nem fog többnek tartani.. Leginkább egy nullának...

    A "hozzád hasonló" megjegyzéseidet meg tartsd meg magadnak kérlek,mert egy szavam nem volt nekem senkire és qvára nem ismersz. Hál' istennek.

    Az meg,hogy neked és a többi magának való lénynek nem füllik a foga ehhez a játékhoz az a ti bajotok.

    Mondjuk mit várjak.. Meg sem értetted mit akarok írni csak hajtogatod a szart...

    Szarral van telítődve a fejed és szar távozik a kezeidből. 5x írtad le azt,hogy szar és egyszer, hogy kula.. A többi ékes szavaidról már nem is beszélek..
    Ebből mi jön le? Hogy Te magad vagy egy nagy rakás szar...
    Köszönöm a hozzáfűzni valód... :R

    SZERK: Moddiktól kérném a büntimet a személyeskedését.. Köszönöm...

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz Xaels #75 üzenetére

    Félreértettél...
    Tisztellek a Western csizmádért.. Szóval csakis pozitív volt a megjegyzésem a hsz-edre!! ;)
    Tudod én is költenék western csizmára ami kézzel készült csak nincs miből..

    "Attól, hogy valami régi vagy régi szemlélet szerint készül nem lesz rossz vagy rosszabb."
    Nem... Sőt ebben teljes mértékben igazat adok... Alapvetően egy régivágású ember vagyok és többre értékelek egy régi minőségi dolgot mint a csillivilli új cuccokat.Nagyon jók a régi II.VH-s játékok én is nagyon szerettem őket régen és még ma is,de, hogy azért szóljunk le egy játékot,mert nem II. VH-s kinézető és hangulatú azért nah.... Ezt most nem konkrétan rád értettem,hanem az itt hsz-elők 80%-ra kb...

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz .LnB #85 üzenetére

    Ebben teljesen igazat kell adjak. Viszont azt is nézd,hogy azokban a körökben ahol a pénz a szempont, ( kb már minden a pénz körül forog ugye ) ott hol nem ez a módi?
    Telefon... Ruházat... Autó... Háztartási műszaki eszközök.... És még sorolhatnám.

    Csoda,hogy a szoftverfejlesztés is ilyen irányban mozdul? Nem. Ezt el lehet fogadni vagy lehet rajta mérgelődni,de akkor is élő jelenség...

Új hozzászólás Aktív témák