Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz Gergosz2 #65 üzenetére

    Egész egyszerűen azért nem, mert nincs igény rá. Arra van ma igény hogy 40+ fegyverrel, 24 killstreak -el a legmodernebb kütyükkel a leggyorsabb módon a lehető legtöbb player -t puffantsd le, akár trollkodó módon késsel és riot shield -el rohangálva, akár valamelyik sarokból thermal sight -os LMG -vel, vagy valami baromi gyors SMG -vel darálva, körbe körbe rohangálva.

    Értem én azokat is, akik örülnének egy II VH -s CoD -nak, többek között én is, a CoD 2 -vel kezdtem annak idején, több mint 1000 órát öltem bele (CoD 2 -s berkekben ez nem feltétlen sok), szerettem is, de az már a múlt, a játékok (vagy az igények?) megváltoztak, ma pedig a modern téma, robotok, stb. a divat. Nem véletlen nem nyúlnak vissza (egyenlőre) a múlt háborúihoz, nem azért mert nem szívesen csinálnának egy II VH -s játékot.. :U

    Persze hiánypótló lenne egy II VH -s téma, de azt nem a CoD fejlesztőinek gondozásában, hanem mondjuk a Gearbox -tól, egy Brothers in Arms formájában. (Amit elvileg folytatnának, legalábbis a HH úgy zárult, csak aztán jött az a Becstelen Brigantyk féle BiA, amit valószínűleg töröltek, amit jobban is tettek, bár nagy a kuss arrafelé most.

    Én nekem bejön ez a BO III, ahogy az eddigiek is, kivéve az AW ugrálós játékstílusa, de azzal meg nem játszottam, csak láttam az ugri bugrizást benne, amit remélem a BO III nem fog tartalmazni.. az maradjon csak meg a Destiny -nek, ott viszont kifejezetten jó. :)

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák