Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totgab02

    junior tag

    válasz marchellow #52 üzenetére

    Ertem en hogy jo a billentyűzet valakinek, mondjuk azt nem tudom mert jo, de tudom sokaknak vagya egy ilyen,de onmagaban ilyen fícsőőr meg nem rug annyit hogy jo vetel legyen ennyi pénzért 150 ert megertem, mert tudasa ugyan nem sok van ennyi pénzért de az a hardveres billentyuzet lehet akkora kulonlegesseg hogy megerjen ennyit na de igy az iphonehoz tudnam hasonlítani ami nem az ar-ertek aranyra hanem a brand epitesre es koreje halmozott marketinggre epitkezik es ezeket elvbol nem szeretem fuggetlen attol hogy az iphonok tobbsege meg a blackberry is jo telefon csak megegyszer hangsulyozom nem ennyiert. Amugy meg valaki sorolja itt az lg-ket samsungokat- higy mennyibe kerulnek hat aki ezekert ennyit ad az is ugyamihy megerdemli azokat szinten az iphonehoz tudom hasonlitani holott van itt oneplus 6 vagy 5 vagy 5t honor 10 vagy v10 vagy 9 vagy xiaomi mi 8 mi mix2 mix2s amik kusznak felfele az arral de szerencsére mindig lesznek olyanok akik ujonckent a brandet epitokkel szemben ar-ertek arannyal tudnak ervenyesulni mert a piaci verseny erre epul es ez nekunk jo

  • -Skylake-

    addikt

    válasz marchellow #52 üzenetére

    Egyiknek sem. Csak amikor lerakok melle egy hw-ban ugyan olyan keszuleket, ami minosegben !legalabb! olyan, mint ez a BB es 80K akkor rovid fejszamolassal megkapod, hogy 130K az a billentyuzet. Mindenki erti, hogy nincs masik qwerty telefon gyakorlatilag, csakhogy ez sem indokolja ezt az arat. Az a baj, hogy a BB-nek leges legelso sorban terjeszkednie kellene, mert hiaba vannak nagyra magukkal mint egy HTC , ha utana minden egyes kibszott negyedevbe millio dollaros vesztesegeket tudnak osszerakni. Tok jo telefon ez, egy retegnek nagyon be tud talalni, csak a vilagon semmit nem tud ami megindokolja az arat. Mert ezzel az erovel mehetett volna bele S845+8GB+128/256GB , meg lehetne vizallo meg ilyen aprosagok es akkor lehetne 300K , de akkor 300K-ert sokkal jobb vetel lenne, mint amilyen most 210K-ert. Ez egy kozepkategorias telefon, kozepkategorias tulajdonsagokkal egy felsokategorias telefon aran, amit a BB kizarolag a billentyuzettel ellensulyoz. Ugyanis sw nincs, sima droid, ami pluszba rajta van az nekem is fennvan az S7-emen valami rohejes osszegert. Tehat ja, ez a telefon igy sehova nem jo, kozepkategorianak iszonyat draga, felsokategorianak nagyon nagyon keves.

    Szerk : egyebkent pedig a szamok helyettem beszelnek, egy galaxy S-bol elmegy annyi egy premier hetvegen, mint amennyi telefont a BB eladotr osszesen mondjuk az elmult 10 evben. Z10 megvan ? 200K ert nyitotr, fel evre ra 50ezerert vettem nemet amazonrol, egyszeruen annyira olcso volt hogy majdhogynem en ereztem rosszul magam. Sajna a szamok beszedesek, innentol meg lenyegtelen. A BB rosszul csinalja, ez tokeletesen latszik.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák