Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Polarstar #61 üzenetére

    Már tárgytalan a dolog, mert most kellett vennem egy két kártyás telefont, Xiaomi Mi A1 lett belőle, mert nem tudtam racionalizálni, hogy miért kéne ennél többet költenem telefonra.

    Ha meg a külsején nem olcsósítanak akkor gyanítom a K2 "lite" is vagy 120-150 ezer forinton fog nyitni, amit én még mindig sokallok. Ráadásul az eddigi érthetetlen BB üzletpolitikát folytatva két SIM-es változat hivatalosan csak Indiában lesz, vagy ha jön is Európába, akkor sok hónapos késéssel.

    (#63) joysefke
    Ha lenne, akkor én is QWERTY-s telefont vennék, volt Motorola Droid 4-em, messze a legjobban használható okostelefonom volt (beleértve a mostani Mi A1-et is).
    4,5"-5"-es telefon landscape csúszka billentyűzettel, 3-4GB RAM-mal, Snapdragon 625-tel kb. 80-90 ezerért, és van egy vevőjük.
    A 20-25 ezres (avagy 30-40%-os) felárat még hajlandó lennék benyelni, de a 200-300%-osat már nem.
    Én egy brandért nem vagyok hajlandó 100 ezret fizetni, de ezen a téren is jól ügyeskedtek a gyártók, látod, sokak szerint a 200 ezer feletti kezdőár teljesen rendben van egy telefonért.

    Közben meg sikerült kihalasztani az összes olyan dolgot, ami a gyártóknak problémás volt (pl. hardveres gombok, billentyűzetek, csúszka kialakítás), azáltal lényegesen csökkentve az eszközök komplexitását, előállítási költségét és lehetséges hibaforrásainak számát. Ami egyértelműen jó a szervizeknek és a gyártóknak, de nekünk már nem feltétlen.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák