Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz tuki2200 #6 üzenetére

    Teljesen felesleges ilyen lekezelő hangot megütni, pláne annak fényében, hogy nem is érted, amit írtam.

    Gondolod nem vagyok tisztában azzal a ténnyel, hogy a BF széria alapvetően a multira épít?
    Pedig,de.
    És itt jön a dolog érdemi része, hogy lenne igény ezekből igényesen elkészített kampányokra is. Ami pl. a BC2-nél elég jól sikerült, sőt szerintem a multija is annak a legjobb, bár ez szubjektív. A BF3 és BF4 kampánya is egy monumentális alkotás a BF1 tréningjéhez képest.

    És tulajdonképpen akkor le is lehet szállni a magas lóról a sajtburgerrel együtt, mert ha én csak azt szeretnék enni, akkor azt is tudok külön, nem kell az egész nagy menüt megvennem. Tehát, ha én nem akarok multizni, de azt a kis kampányt végigtolnám, akkor miért kell megvennem az egész játékot? Miért nincs egy kulcs, amit aktiválok az originben és csak az egyjátékos részhez enged hozzáférést?

    Akkor pedig jobb lenne a világ, ha nem jönne valaki mindig kötekedni, és okoskodni, próbálván bizonyítani, hogy mennyivel okosabb, mint a másik.

Új hozzászólás Aktív témák