Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz #52931072 #76 üzenetére

    Annyit írtam, hogy PR az egész, amit művelnek, eleve szart sem ér egy olyan limiter, ami csak egy coin ellen működik és végül annak is ők adták ki a limiter nélküli driverét. A bányász kártyák régen is a vicc kategóriába sorolhatóak voltak, mivel drágábbak voltak, mint a rendes megoldások és ha jól emlékszem 2018-ban ezekre csak 3 vagy 6 hónap garanciát vállaltak. Amúgy lehet hozzá Kínából rendelni egy kártyát, ami csak videó kimenetet biztosít a bányász kártyáknak, de hát ezzel szórakozzon az akinek két anyja van.

    Akkor olvass utána, azóta már nyilatkozott, hogy a Tesla nem adta el a bitcoinjait, csak egy félreérthető válasza miatt azt hitték az emberek, így nem várnék ettől semmit sem. Azon se lepődnék meg, ha olcsón szeretne további coint vásárolni, így ha az megtörténik, akkor megint valami olyant ír twitteren, hogy majd megint kilő ez a szar.

    [ Szerkesztve ]

  • fatpingvin

    őstag

    válasz #52931072 #76 üzenetére

    na várj nem az volt hogy a bányászkártyák épphogy olcsóbbak? vagy az már csak a használtpiacon volt így?

    egyébként én abszolút nem látok problémát a használt bányászkártyákkal. magam részéről pl minden további nélkül megvenném: egyrészt rendering offload elég régóta létező technológia, amire nekem kell GPU ahhoz nem kell videokimenet vagy legalábbis nem feltétlenül azon a kártyán ami számol, last resortként meg végül is a panel ugyanaz, csak keresni kell egy ugyanerre a panelra épülő kimenetes kártyát és epikus forrasztópáka idők, BIOS flash és heló. én legalábbis egy kísérlet erejéig biztosan megpróbálnám.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák