Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolomon17

    senior tag

    válasz evone #19 üzenetére

    Anyám borogass, ha ennyire utálod a PH!-t, meg a hozzá tartozó oldalakat, akkor kérlek szépen, miért nem kopsz már ki innen végre :F Tényleg rettentő unalmas ezt az állandó önigazolásba hajló vergődést látni...
    Gondolom megint le tudod vezetni észérvekkel, hogy ez megint egy milyen hasznos és isteni aplikáció az Apple üdvöskéjére és igenis lássa meg a világ, hogy naponta x ezer új program készül hozzá... 99%-ban olyan frankók, mint ez is itt... :W
    Mellesleg te még sose jártál más gyártók oldalán, mint amilyen éppen az adott telefonod volt :F

    Én is azt gondoltam volna, hogy ujjal lehet scratch-elni vagy vmi hasonló... erre a telefont kell pörgetni ész nélkül? Milyen baromnak kellett lenni ahhoz, hogy ezt vki kisüsse :W

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

  • zolomon17

    senior tag

    válasz evone #21 üzenetére

    Nem tudom, hogy mi lenne Nokia progi esetében, sosem volt tőlük készülékem - de ettől függetlenül nem hiszem, hogy egy új SE vagy LG feature megjelenésekor sűrű nyálverésbe kezdenék :Y

    Abban igazat adok, hogy pusztuljon aki nem képes érdemi hozzászólásra és mégis beír, csak hogy fikázzon illetve, hogy szaporodjanak a HSZ-ei. Vannak hibái az iPhone-nak - ahogy minden más készüléknek is, nyögje a tulaj, az ő dolga, nyilván észrevette.

    Az Apple-féle hype tényleg sok, ebben szerintem egyet érthetünk, nem? "Felsőbbrendű" készüléknek állítják be és ez azért erőteljes túlzás. Van most már pár igen bika készülék a piacon (HTC Touch-sorozat), a multitouch sem kuriózum már (LG Arena, G1, Palm Pré), így nem áll igazán jól az iPhone körüli elitista őrjöngés.

    "az elozo commentem lathatnad hogy egy szot se irtam a cikkben szereplo alkalmazasrol" Akkor nem volt benne ezek szerint semmi érdemi, csak egyszerű szurkálódás :F (NO OFFENSE, csak kérdem, mert vettem a fáradtságot már elsőre is, hogy elolvassam és nekem ez jött le belőle)

    Nem írtam egy szóval se, hogy Apple vagy az iPhone tehet róla - egy agyament tehet róla és véleményem szerint az ilyen hulladékok gyártása maximum rontja a termék ázsióját, semmint emeli azt.

    "Az ujjal scratchesnek meg annyi ertelme nem lenne mint ennek most."
    Nem, mert akkor lehetne scratch-elni, hasonlóan a valódi metódushoz: megfogod az ujjaddal a lemezt ami az érintésig normális sebességgel megy, majd visszahúzod-előretolod, amit a gép egy-egy scratch-effekttel "jutalmazhatna". Érted, hogy mire gondolok? Tulajdonképpen egy minimál DJ-pult.

    Úgy írod ezt a "más gyártó oldalán járkálás"-t, mintha vmi főbűn lenne. Ha az ember kíváncsi, akkor megnézi a másik cég oldalát is, mert lehet még a végén tanul vmit ugye... ha soha az életben tudomást sem veszel az egyéb termékekről (legyen ez mobil, kaja, autó, akármi) és csak a meglévő bűvkörében élsz, akkor rövid úton a látóköröd beszűküléséhez vezet a dolog. A "0 információ" meg enyhén szólva sarkított kijelentés...

    Az utolsó ponthoz: jól teszed, követendő példa. Viszont sok a primitív, akinek ez a legjobb hecc.

    Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

  • joey04

    titán

    válasz evone #19 üzenetére

    lol ezt de baromira csúnyán benézted! :))

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz evone #25 üzenetére

    No akkor:
    1.: Nem érdekel mit mondasz, főleg addig nem amíg ilyen stílusban teszed. Igen, sokan divatból szidják az iphonet, kb annyian amennyien divatból is veszik meg. De ha még igazad is lenne, csak magadat minősíted azzal, hogy még a divatfikázók szintjét sem ütöd meg, ezzel a bunkó stílussal.
    2.: kizártnak tartom, hogy egy ilyen kaliberű alkalmazás esetében (vagy fingós, vagy lézerkard, stb) akár a Nokia akár a Samsung vagy a SE topikban olyan hozzászólások szülessenek, amik szerint ez jó, érdekes, és van értelme. Kevesebb lesz a fika ez tény, mivel kevésbé sztárolt készülékről lenne szó. Ez ilyen egyszerű. Ami a középpontban van, arról sokkal több pozitív és negatív vélemény érkezik. Pl.: nézz be a SE X1 vagy az N95 (elején) topikba. Ott is találkozhatsz ilyesmi vitákkal.
    3.: Azt, hogy mikor mi a király, nagyon rosszul jegyezted meg, amíg nem volt iphone addig sem a SE volt a király, akkor is sokan szidták már őket az egyedi csatlakozó stb miatt. A Nokia akkor nem volt király, amikor brutálisan ronda kijelzőket szerelt a készülékeibe, én is akkor pártoltam el tőlük. Aztán az sem igaz, hogy most megint a Nokia a király, olvasd el hányan sírnak a minőség miatt, a horror árak miatt, vagy a legjobb példa erre a legfrissebb N97 topik. Csak az első 50 hozzászólást olvasd el. Ha már királyozni akarunk, akkor a Samsungot kellett volna felhoznod. :U
    4.: Durván félreismered az embereket. Van pár ember, akik elfogultak egy bizonyos márkával szemben, és ezért szidják az iphonet, mint a bokrot. Itt lehetne felhozni SE, Sasmung, Nokia, de még LG fant is a fórumról. No ez téged szépen felhúz, és már mindenkiben ezt látod, olykor olyan embereknek mentél neki ilyen szöveggel, hogy "mindenhol szidod az iphonet" aki először és utoljára akkor írta le mi a baja vele, szerencsétlen meg csak néz, hogy mit akar ez a dúvad. Vagy sokszor olyannak mész neki, (pl nekem) aki azon a véleményen van, hogy minden márka le akarja húzni a vevőket, és ami nincs benne az bizony mindig szándékosan marad ki. Akár az első készülékben a 3G hiányát említjük, akár a bt, kamera, mms, stb szokásos dolgokat. Ezek alapján a legkevésbé kompromisszumos lehetőséget keresi, a saját igényeihez mérten.(Én pl megértettem, hogy valakinek a SE C902 a legjobb választás, de amikor nem ismeri el, hogy, a fotós mobilok között a legutolsó lett több tesztben is, ezért a kategóriájában gyenge választás, azt nem tudom elfogadni. iPhone setében szintén: nem érdekel hiányoznak-e bizonyos funkciók a tulajoknak, attól, hogy nekik nem kell, még benne kéne lennie) Sokszor pedig konkrétan iPhone tulajnak is nekimész, aki esetleg új még itt, és leírta mi a baja. Na ez szokott igazán vicces lenni. Egyébként ebben a topicban ilyesmivel duplán beégtél most. Azokról az esetekről meg ne is beszéljünk, amikor te indítod a háborút egy másik telefon topikjában, ahol direkt odaszúrsz egy olyat amiről tudod, hogy mindenki ráugrik. Innentől fogva egy picit sem vagy különb azoknál akiket lehordasz. Arról nem is beszélve, hogy én pl a mai napig olvasom a seria.hu oldalt is, mert akármilyen gusztustalan az ottani bagázs, engem minden a mobilokkal foglalkozó oldal érdekel, és szívesen olvasom. Tuti nem vagyok ezzel egyedül, ezen a fórumon.
    5.: Tehát vagy elviseled, hogy egy sztárolt készülék a jogosnál több kritikát kap (egyébként az is feltűnhetne, hogy a jogosnál jóval több ömlengést is kap, erre is mondhatnék példát, van jó sok ember itt) és csöndben maradsz, vagy maradsz a jelenlegi stílusodnál, de akkor ne csodálkozz azon, hogy mindenki bunkónak, meg elfogultnak tart, hiába van sok esetben igazad. Ebből adódóan mindig beléd fognak kötni.

    Írás után majdnem kitöröltem az egészet, mert úgy érzem, teljesen fölösleges volt leírni, mert támadásnak fogod venni, pedig nem az. Ha ezek után is ilyen stílusban folytatod, ne csodálkozz ha egyre többen mennek majd neked, amin te jól felhúzod magad, aztán a végén még ki is tiltanak. Ne mond, hogy nem is érdekel, akkor nem lennél itt és nem írnál. Zoltanfi szintjére meg csak nem akarsz lesüllyedni gondolom. :U

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák