Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30581504

    törölt tag

    Sajnos ezt már nem hagyhattam szó nélkül.

    Sokan úgy nyilatkoznak a BADA operációs rendszerről, hogy azt még nem is használták.
    Tény és való, a BADA egy teljesen új irányvonal, amiben tény és való, hogy vannak hibák problémák.
    Az is tény, hogy sokan látják a hasonlóságot, a többi oprendszerrel, amiben egyet is értek, hiszen tény és való mindegyikből csípett egy kicsit és ezeket összegyúrva valósította meg a Samsung a BADA-t.

    Azonban ami sokaknak fájó pont: alkalmazás boltban fellelhető applikációk szűkössége.
    Tény és való ismételten, hogy kevés alkalmazás van, de egy Android vagy IOS alkalmazás bolthoz képest, ahol egymást érik a használhatatlan alkalmazások, és a használhatóak körülbelül a teljes választék 10 %-át teszik ki, ahhoz képest itt a Samsung Appsban legalább a fele használható a programoknak.

    BADA saját szemmel:
    1 éve használom a Samsung Wave telefont rajta mai napig 1.0-ás operációs rendszer.
    Tapasztalat:
    Navigáción kívül és egykét játékon kívül mást nem telepítettem rá, hiszen minden adott és előretelepített a telefonon.

    Ezelőtt androidot használtam, amire nagyon sok alkalmazást kelett letölteni, hogy megfelelően működjön, itt legalább a telefon mindenféle alkalmazástelepítés nélkül használható mindenre.

    Illetve mutasson már valaki olyan Androidos illetve IOS telefont ami 8 órán keresztüli folyamatos beszélgetést kibír....

    Én azt mondom, hogy akinek nem tetszik, annak nem... sokan vagyunk így... én IOS telefont nem vennék soha, mert drága és nem ad annyit amennyit ér.
    BADA telefon azaz Wave 1 vagy 2 és most már 3... szerintem viszi a prímet.

    És amiért jó lesz a BADA, mert ezt csak Wave telókra csinálják, tehát 100%-ék stabilitást és gördülékeny működés.

    Roland voltam
    Boldog Samsung Wave I tulaj.

Új hozzászólás Aktív témák