Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz tm5 #101 üzenetére

    Bacsis mester minden bizonnyal válaszol amint ideje engedi. :)

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

  • siti

    senior tag

    válasz tm5 #101 üzenetére

    nekem ez az oldal van a könyvjelzőkben, ha ph-t nyitom meg. tutira nincs elhagyva :DD

    És persze közben serényen készülök a következő kiállítása. Nem is akárhogy, megdupláztam az itthon lévő gázplazmás gépek számát!
    Most már kettő van :D
    Az új jövevény kb fél éve porosodott itt, most kezelésbe vettem. Ő is Toshiba, szerencsétlenségére T2100 néven fut, amit a Toshiba egy későbbi modellhez is felhasznált, így nulla dokumentációt találni erről.
    Két 720kb-os floppyval érkezett, nagyjából mindkettő működik, bár a B meghajtó a harmadik lemezt készíti ki, nem igazán eszi meg, ha más gépben formázták, ő meg nem áll a formázás magaslatán, mert amit leformáz, no azt semmi nem látja, csak ő. Majd ő se.

    Belseje egész jó állapotban volt, cmos elem is tartotta a töltést és a savakat is, így kárt nem okozott. Ezt azért kicseréltem. A zsanérok persze itt is töröttek voltak belül, ezeket már rutinosan ragasztottam. (pillanat ragasztó nem mindig fogja meg, üvegszemcsével és ragasztóval lehet újra építeni a hiányzó darabokat. Vagy szódabikarbónával, de mégse süti lesz.)

    Pár játék már került rá, de még küzdök a B meghajtóval, hogy olyan lemez legyen benne, ami működik is. Vagy csak A-val fog menni.

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák