Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CocooN-z

    őstag

    válasz Cingáriusz #182 üzenetére

    Nha ha már így beindulunk, mutatom én min tevékenykedtem és miket fogok vinni...nahjó mindet nem árulom el ;) :)

    1. - DOBOZOS JÁTÉKOK, as USUAL :D darabszám növekedett szép szerivel

    2. - VGA Kollekció: Itt is sikerült nagyon sok új és ritka példányra szert tenni. Természetesen a Dobozos verziók újra/újak láthatóak lesznek majd.

    3. - Dual Socket alaplapok és Workstation-ök: Eddig nem hoztam, mert csak pár darab volt. Bővült akkorára, hogy levigyem őket

    4. - LaserDisc Party :D

    5. - Y2K LANPARTY RÉSZLEGEM: Megígértem, viszem. 12 darab korhű (AthlonXP, A64, P3, P4) retro számítógép, melyekre az alábbi játékok lesznek telepítve + 1 DB SZERVER:

    Half-Life, CS1.5, Dod Classic, TF Classic, AvP, Diablo+Hellfire, Doom 1+2 (Zandronum DM), Dungeon Siege SP+MP, Fallout 1+2, Heroes 2+3, MOHAA, RTCW, QUAKE 1+2+3 Arena+Team Arena, Serious Sam FE+SE, SW Podracer, Tyrian2000, UT99, Warcraft 2, StarCraft.

    Az alábbi játékok beszerzése még in progress: DIABLO 2, WarCraft 3, HALO

    Még mielőtt kérdi bárki miért ezek, és miért nem más, röviden: GOG. A GOG licencelése megengedi, hogy a saját birtokomban lévő gépekre, akár mennyiszer feltelepíthessem a gameket. Igen a válasz a kérdésre, minden licencelve lesz, mert erre is odafigyelek, tehát ami nem onnan származik, ahhoz van kódom... XP is :))

    És a Szerver.
    Az alábbi játékokhoz csináltam DEDICATED SERVER-t:
    - CLASSIC 3.0 TEAMSPEAK SERVER (Igen, lesz minden géphez headset is! :) )
    - HLDS (2db) - CS 1.5 (AMX MOD) - CLASSIC MAPS + AIM MAPS
    - DOOM 2 DEATHMATCH (ZANDRONUM) - MAP07/Dead Simple (default, kérésre váltható)
    - QUAKE 1 DEATHMATCH (wqpro350) - Dark Zone (16 player) (default, kérésre váltható)
    - QUAKE 3
    - UT 99

    Folyamatban: HALO - CE DS.

    Illetve az alábbiakkal bármikor lehet multizni, host creation után: Dungeon Siege, WarCraft 2, StarCraft, Diablo-Hellfire, AvP, MOHAA, Serious Sam FE+SE, HEROES 3

    Mindegyik gépre ezen kívül, EYECANDY miatt fent lesznek a 3DMark-ok, AquaMark, Final Reality ill. a scene.org (pouet)-ről ismert sok techdem, Illetve GPU-hoz megfelelően az adott gyári techdemo.

    Huh....hirtelen ennyi, de biztos kimaradt még valami :) :R
    Mentem is vissza tevékenykedni :D

    [ Szerkesztve ]

    BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Új hozzászólás Aktív témák