Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz cuebler #16 üzenetére

    Itt kamion tételben jön az alapanyag. Nem mondanék semmit, itt is okkal lett ez bevezetve (nem miattam). Másik cégnél konkrétan megcsinálták, h a számla bekerült a céghez, az áru meg máshol volt lepakolva... Nálunk ezt átvinni min. 4 ember kell, ami erősen megnehezítené. Helyes ez így.
    Nem körülményes, mert rálátok én is, h mi jön, milyen ajánlatok voltak, ha fura valami, akkor rákeresek. A kimenő áruk +90% -a rajtam keresztül intéződik, szal. ott meg tudom is, h mit írok alá (kimenő fuvar költségek). Alapanyagot kolléga intézi, ő is tudja mi érkezett, én is látom mit rendeltünk.
    A tisztán kp. mozgás (tehát ami nem alapanyag, kooperáció, bér és járulék, stb.) ahhoz kell 2 vezető.
    Amit Te csinálsz az veszélyes... he lebetegszel, elnézed, etc...? Nincs kontroll, ez akkor is rizikó, ha jó szándékú és becsületes vagy, mert hibázik mindenki.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák