Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Chaser #35 üzenetére

    valamennyivel kell kevesebb hely S-en BIZONYOS játékokban :)
    ehez képest SSD helyből a játékok S-en KEVESEBB, mint az X-es gép FELÉT kapják.
    802GB vs. 346GB !

    nem lehetetlen élni egy 500gigás konzolon, csak ha mondjuk pl egy Warzone is pörög, nagyon megfontoltan kell/lehet telepítgetni :D

    ---

    Bár anno az XBOX ONE tényleg iszonyat rosszul kezdett, de még így is jó számokat hozott (a PS4 kezdésébe inkább senki ne gondoljon bele, amikor 6:1 arányban adták a sony gépét az usa géphez képest :D ). Szerintem a relatív olcsó ár (vs PC) nagyon sokat számít most.

    ---

    #3 Chaser
    az x360 a maga idejében ennél pc-killerebb volt, mégse fogyott jobban :P nem az ssd adja el a konzolt.... (és a jaguáros előző gép is jobban fogyott a világverő 360-nál :P mert nem is a soc adja el....)

    szerintem most minden jól összeállt MS-nek, a körülményekhez képest:
    - korrekt gép (kicsit még a ps5nél is erősebb)
    - olcsóbb variáns + gamepass
    - PC komponensek irgalmatlan ára
    - PS5 hiány
    - sok játékban bill+egér támogatás :DDD (csak viccelek, ez a kutyát nem érdekli a vérpécéseken kívül)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Иван #40 üzenetére

    induló eladásokról beszélünk, nem? :)
    összességében az x360 kiemelkedően a LEGJOBB konzolja (volt) az ms-nek ....

    #39 Chaser
    az ssd-hiány "régi" hátránya volt a konzoloknak, ezt aláírom, de ezt a revelációt te és én jobban megéljük, mint az említett "tömegek"... nekik jobban "mindegy", a dashboard viszonylagos lassúsága sem akkora kellemetlenség, hogy emiatt maradt volna inkább eddig pécén, stb.

    az én xox-om teljesen néma volt, ahogyan a régi xos-om és a mégrégebbi xo-m is :)
    a mostani xos-om zajongósabb :(
    bill+egér támogatás már hivatalosan bekerülhet játékokba, erről a fejlesztő dönt, egy RTS-nél szerintm biztos lesz is támogatás (de egy COD-ban remélem nem)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Chaser #43 üzenetére

    nem akarásnak nyögés a vége :)
    kontrollert, mint minden mást, meg lehet szokni.... csak ahoz kell egyfajta hozzáállás is, ami sok pécésben nincs meg ;)

    SOHA nem térnék vissza bill-egerezni, pedig én se kontrollerrem születtem (hanem quickshot II-vel :D ), egyedül az RTS-eknél nem érzem, hogy született volna áttörés, de olyan játékokat már úgyse nagyon játszok....

    #42 LurkerSheik
    egyetértünk, az xbox dash förmedvény, ahogy a ps is elbukta a maga jó megoldását (előző genben a ps dash jó volt, az xboxos pedig a korábbi 360as témák után folyamatos lejtő, ott nem is várok semmit, egy rohadt nagy csillivili reklám-mocsok az egész)

    és igen, röhej, h ps-en a kikapcsológomb nem kapcsolja ki a konzolt.... kár h az EU nem b***** meg a sonyt ezért az energiapazarlás erőltetéséért (bezzeg a tévégyártókra minden sz*rt rákényszerítenek, a 2w standby is gond náluk, itt meg a tízszerese se?!)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák