Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Necross #2 üzenetére

    Pedig nagyon egyszerű. Nekem volt egyszerre tabletem és telefonom ami azt eredményezte, hogy a telefon háttérbe szorult, viszont amikor nem tudtam magammal vinni a tabletet akkor meg halálba idegesített, hogy egyrészt egy csomó file-om nincs meg, másrészt lévén erősebb volt a tabletem a szokott játékaimmal nem tudtam játszani. Ezzel az eszközzel nem kell szinkronizálni a file-okat, ráadásul szerintem olcsóbb mint egy csúcs telefon és egy csúcs tablet külön külön. Az, hogy a tablet tölti a telót szintén nagyon jó mert így power bankot sem kell cipelned magaddal és sose hagy cserbe a telefon. Ráadásul mindig kéznél van a nagyobb kijelző, de ha csak gyorsan kell megnézni valamit akkor nem kell kibányászni a 10"-os batárt.

    Amúgy sokan tudnák ezt jól használni. Pl egyetemistaként jó a nagyobb kijelző lévén jól tudsz jegyzetelni egy BT billel, vagy tanulni lyukasórák alatt, de amikor meg este mondjuk elmész valahova akkor nem kell cipelned a kabát részét. De üzletembereknek se rossz, lévén lehet prezentálni, mutogatni a tableten, amikor meg erre nincs szükség akkor is ott van minden lényeges a zsebben, ráadásul a minőségről és jó felhasználói élményről sem kell lemondani.

    Szerintem minden szempontból kompromisszum mentes ez a készülék és ehhez mérten az ára sem vészes... Ha azt nézzük egy iPhone 5S 16gb is 220k függetlenül és bár egy droidos csúcskészülék kb 130k de ha ehhez még veszünk egy hasonló teljesítményű fHD tabletet sajnos még 130-150k-t ki kell csengessünk. Így meg már mindjárt más a leányzó fekvése. Ok, hogy ez csak 1 eszköz, de szerintem az emberek 80%-nak tökéletesen megfelel ez a koncepció. Arról nem is szólva, hogy a német T-nél a barátom 200 euróért vette az előző generációsat 20 eurós előfizu mellé amire mondhatjuk, hogy gombokért volt....

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák