Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Fred23 #10 üzenetére

    Én sajnálom őket mert évek óta remek árértékű, megbízható, nagyon jó telefonokat veszek tőlük bravúros EMUI felülettel.Kína Szarvának a letörése meg nem érdekel, ha ez az én káromra történik a nagy amerikai egybesült államok javára.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Fred23 #14 üzenetére

    Nem Kínát támogatjuk, hanem a Huaweit vesszük. Amikor a telefont vettem évek óta nem láttam bele hogy az egy kínai márka és a kínai állam támogatása, hanem azt láttam, hogy veszek egy telefont 100 K ért aminél gyengébb /rosszabb tudású és /vagy minőségűt kapok a Samsungtól 150 K ért az Appleba most bele sem megyek vagy mondhatnék most más sláger márkát is..
    Remek készülékek a Honor és Huawei termékek , amit most már hanyagolnom kell vagy drágábban kell vennem egyéb terméket mert politikai érdekek úgy kívánják? Ugyan itt gyártat az Apple telefon készülékeket gyerekmunkásokkal vagy ott ficereg a sok biztonsági hibaréssel a nagy usa Intel processzor is a cégek/ háztartások/ szerverek millióiban? Hát kérlek remélem a Huawei felhasználók jó része a másik remek árértékkel bíró kínai gyártó termékeit fogják majd venni, aminek a neve Xiaomi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz redgreg #22 üzenetére

    Verseny teljes hiánya? egy olyan gyártótól aki élen járt az 5G fejlesztésében, saját SOC cal dolgozott és bevételeinek az 1/ 5 részét visszafordította a kutatásaiba.Mint a nagyok...elég naívan látod a helyzetet .Mert ezentúl lesz verseny, mint a VGA piacon. Dönthetsz hogy Samsung vagy Apple terméket veszel, középkategóriában 200 K ért vagy belépőben 100 ért vagy csúcson 400 ért. Mert hamarosan ez lesz a helyzet. Nem véletlenül jött be és erősödött fel hardveresen a Samsungtól az A széria, a Huawei miatt és ezért hagyták meg prémiumnak az S sorozatot ,az Applenak.
    Majd erre térjünk vissza 2 év múlva mennyiért tudsz venni használható középkategóriás telefont a szolgáltatóknál Huawei kilövése után, úgy hogy a Sony le akarja építeni a telefonos ágazatát az LG meg veszteséges.
    A többi meg egy vizió , egy olyan magyarázat amit azok a cégek használtak ki a legjobban, akiknek a termékét majd most meg fogod venni vagy veszed is és kommentelsz egy olyan ország lakójaként aminek a mezőgazdasága romokban hever pedig Európában az egy főre jutó termőföld tudod melyik országban a legtöbb? igen, nálunk. DE import cukrot veszel a Tescoban mert a német érdekek és az EU gazdasága ezt kívánják.
    A kínai ipart azok a cégek erősítették fel ,akik most harcolnak ellene mert nem csak bérgyártóként/ a nagy fejlődő nyugat csicskájaként vannak már jelen a világon, hanem egyenrangú félként próbálnak részt venni mint piaci szereplők. jah naiv elképzelés volt mert túlnőttek a nekik szánt szerepen, csak ez nem véletlen, mert az emberek millióinak igénye van arra amit nyújtani tudtak, főleg az ilyen országokban mint mi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz sb #28 üzenetére

    Nem furcsa hogy leírom ezt, mert Nincs bizonyított indok, csak egy olyan kormány állítása aki ellen több tiltott állami támogatási per zajlik, mint nálunk az EU ban összesen.
    Az hogy szankcionálják őket nem gond, legyen ha bizonyítékok is vannak, van egy mérték amit meg kell tartani. AZ ami most zajlik nem ez és nem erről szól. AZ a furcsa, hogy vannak emberek akik ennek örülnek és tapsikolnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz sb #31 üzenetére

    Helyettük Amerika fogja.DE őket nincs aki szankcionálja...
    megértettem elsőre is mit írtál, nem is rád írtam, hogy örülsz. De amit írtál egy feltételezésen alapul, egy bizonyítatlan vádon,és úgy kérsz elméletileg számon, az egyéni érdek alapján, hogy mi van ha igaz amit állítanak. Szerinted ha csak egyéni érdek táplálná a mondandómat akkor érdekelne ezen cég sorsa? Foglalkoznék az erkölcsi részével, hogy ez jogos vagy jogtalan?Hogy mi lesz a mobilpiac sorsával 2-5 év múlva?
    Én meg azt mondom hogy a Huawei nem ártatlan,de nem jobban bűnös, mint akármelyik másik telekommunikációs cég vagy alfa ország és a kémkedés ürügyén nem jobban sáros Kína mint az USA vagy az oroszok. Szerintem, DE mivel erre nincs egy mérce se nyílt felmérés, mindenki az egyéni beállítottsága alapján dönti el ez mennyire jogos, de meggyőzni felesleges a másikat feltételezésekre alapozva. Ez ami most történik a Huaweivel ez pontosan egy egybites flag,csak nem a bizonyítási oldalon, hanem a végrehajtásin.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz redgreg #41 üzenetére

    látod itt a gond, hogy mindhárom országra a jellemző viselkedést a vissza szóval kezdted.
    Az úgy kezdődött, hogy visszaütött.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz myckie2 #64 üzenetére

    Ezek közül melyiket kapod meg szolégáltatónál 2 év garanciával?Vagy éppen Mediaba, Extrembe, hirtelen ránézve Huawei, HTC, Xiaomi és ennyi. Ebből az utóbbi, ami fel tudná venni úgy ahogy a versenyt a Huaweivel, telefonok terén,a többi futottak még kategória, egy tucat egy pár mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Jacek #75 üzenetére

    Egyetértek, :R .
    Egyébként adnak kedvezményeket itt is, Black Friday, Valentin vagy egyéb ünnepekkor jó akciók szoktak lenni, meg mindig van havi akciók is legalább is a Magenta szolgáltatónál.Érdemes kivárni, ezeket a dolgokat és jól járhat az ember itt is. DE egyébként függetlenül a cikk témájától,általában abban is a Huawei/ Honor telók szoktak a legjobb vételnek számítani. :K
    Én 2006 óta használom a telefonjaikat a legnagyobb megelégedéssel. Mindegyik készülék működőképes , kivéve a bal oldalit, mert az egy motorbaleset következtében megsérült anno.A jobb oldali tablet 13 éves , a kislányom pici volt mikor rajzfilmeket nézett rajt meg hasonlók, 100 x leejtette és a mai napig működőképes.
    Van iphone ( céges) ipad, Samsung S7 - S8 is a feleségemé,mégis tőlük vesszünk telefont, mert egyszerűen baromi strapabíró, jó telók, megszerettük a márkát.Pont ezért bántja az embert, ez a dolog, mert nem egy tucat kínai gyártó volt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz aprokaroka87 #84 üzenetére

    "Trump mostani döntését befolyásolhatta, hogy titokban eleve a Huawei szorongatásával akart nyomást gyakorolni Pekingre, továbbá látnia kellett, hogy az értékpapírpiacok egyre rosszabbul tűrik az élesedő kínai-amerikai konfliktust. Az amerikai államkötvények hozamai a biztonságos befektetést kereső befektetők vásárlásai miatt 2017 óta nem látott alacsony szintre kerültek, miközben a tőzsde csütörtökön egy százalékkal esett. A befektetők attól félnek, hogy a vita nyomot hagy az amerikai gazdaság növekedésén. Ezt az elnök sem akarhatja másfél évvel a 2020-as elnökválasztás előtt."

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Carlos Padre #91 üzenetére

    Neked nem jut el a tudatodig, hogy erre nincs bizonyíték , csak egy állítás van mögötte, egyfajta erőfitogtatásként zajlik ez most, hogy az amcsik kedvezőbben jöjjenek ki az egész tárgyalásból. De ezen nem is csodálkozom tőled.
    ha ez bizonyítva lenne más lenne a dolog. DE nincs. Nálunk okosabb sajtó orgánumok sem tudnak semmit mi a konkrétum a vádban.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Zuzer #99 üzenetére

    Ha csak arról szólna...

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz hombre[EU] #133 üzenetére

    Remélem nem érti senki félre, de ezek a legjobb topikok és kommentek az utóbbi években számomra amik a Huawei híreknél most kialakultak.( erre mondják, hogy minden rosszban van valami jó) Ilyenkor azért rájövök, hogy miért szeretem ezt az oldalt főleg a fórumot. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Colomb #164 üzenetére

    A általad felvázolt szituban több dolog is gáz. Az hogy az autógyár a bizonytalan minőségű és eredetű, akár rosszabb terméket választotta a biztos minőségű és forrású, megbízhatóval szemben, plusz haszonért / profitért cserébe. Ez abszolút az ő hibájuk, mert ki az a megrendelő, aki nem csináltat próbagyártást és nem vizsgálja be a kapott terméket majd nem úgy köt megrendelésre szerződést, hogy ha a fenti paraméterek nem stimmelnek nem fizet? mert szerintem senki.ebben legkevésbé a kínai gyártót tartom hibásnak, inkább a megrendelőt de nagyon aki belement ebbe a szituációba a pénz miatt.
    Ha meg tudja, hogy a jogi orvoslat nem tud működni ott ( magyarul fizessen a kínai cég azért ha nem sikerül időre teljesíteni a gyártónak a megrendelést stb,) akkor sem kötök szerződést oda.Továbbra is a megrendelő hibázott és vette el tőletek a munkát és a kenyeret, nem a konkurens cég.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz NandorHUN #185 üzenetére

    Itthon is vannak jó akciók a szolgáltatóknál. hasonló elven működnek, mint a boltok, havi akciók, kiemelt akciók( BF) karácsony satöbbi. ÉN pl 14 éve magentás vagyok, nem szüntetem meg az előfizetésem, mert kell.
    Pl utoljára az S8 +108 ezert forint volt egy viszonylag középszerű előfizetéssel a feleségemnek. ( 7 K ).

    wwenigma: általában olcsóbb előfizuval és akció nélkül valóban ez a helyzet, de elég jól lehet most már az előfizukat kalibrálni. Itthon sem olyan rossz a helyzet.
    Meg az is számít, hogy sokan nem akarnak áruhitelt intézni ( munkáltatói stb), egy összegben meg sok kiadni. Szolgáltatónál meg hűségért cserébe nulla forintért elhozod 3 gombnyomással kamatmentes részletre. Ez is sok emberkének egy érv mellette.Meg azért nem mindenki 300 ezres telefonokat vásárol. Anyósomnak most a J3 nulla forintért esett be egy 5 ezer forintos havi díj mellé amivel korlátlan beszélgetés hálózaton belül és 2 GB net is van hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák