Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colomb

    csendes tag

    válasz Tetsuo #235 üzenetére

    Azert komoly gondok vannak itt....

    "Az Egyesült Államoknak, vagy bármely nyugati országnak nincs erkölcsi alapja egy másik országot elítélni - ennyi."

    Ez a fórum itt arról szól, hogy ország "A" nem használhatja ország "B" technológiáját ilyen olyan okból pont.
    Egyikük sem szent, de ugye azért ország "B" jogát nem vitatjuk el, hogy megválogathassa kivel akar üzletelni és kivel nem...

    "Jogorvoslat, lopás stb... Kína követeljen licenszdíjat a lőporért, a papírért, az esernyőért stb?"

    Természetesen igen de a technológiai transzfer az elmúlt években valahogy sosem úgy nézett ki, hogy az a gonosz hanyatló nyugat (amihez amúgy mindenki méregeti magát, ami a viszonyítási alap, az életkörülmények, az egészségügy, a fizetések.... sorolhatnam vonatkozásában ).
    Na az, azok az álldemokráciák ott a hanyatló nyugaton szomjazzák a diktatúra technológiáját.

    Milyen fura de valahogy mintha az elmúlt pár 100 évben az emberek szivesebben tálaltak volna ki dolgokat abban a "hamis hanyatló rendszerben".

    A képlet egyszerű: eddig elloptad a dolgaimat, "lemásoltad a házi feladatomat amiért én szenvedtem délután" meg minden megpróbálsz leutánozni amit csak tudsz.
    Oké cserébe megcsinálsz nekem egyszerű feladatokat olcsón, amikkel nekem nem kell bajlódni és keresek vele pénzt ...
    De mostmár nem jó nekem ez a deal ezért bocsi de részemről kilépek a buliból... ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák